Wpis z mikrobloga

Nie ma lepszego systemu pracy niż home office i elastyczne godziny. Nie umiałbym już wrócić do #!$%@? w biurze i siedzieć z grupą tych samych ludzi codziennie przez 8h. Masakra. Ten słucha muzyki, ten beknie, ten kichnie, ta się zaśmieje, ta opowie żarcik. #!$%@? nie dałbym rady beskitu. Nie w pracy gdzie wymagane jest skupienie, gdzie ciągle się doszkalam i uczę nowych rzeczy, gdzie żeby rozkminić jakiś problem potrzebuję ciszy i bycia samemu.

#pracbaza #it #programowanie #programista15k
  • 80
@omajgydnes chyba masz problemy z tworzeniem relacji z innymi ludźmi, może psycholog? ¯_(ツ)_/¯, wiadomo praca zdalna ma swoje plusy ale zdrowy człowiek od niej dziczeje. Chętnie bym już wrócił do biura. Sama praca w zespole jest dużo łatwiejsza jak możesz wstać i komuś coś szybko pokazać palcem,a nie czekać aż znajdzie wolny termin na wedzwonienie, bo takich pierdokonferencji o niczym każdy ma po 10 dziennie. Do tego kawka w socjalnym ma taki
@omajgydnes: Dla mnie pandemia to serio jeden z najlepszych czasów w życiu właśnie pod względem nie jeżdżenia do biura. Codziennie spędzałem 1h jedynie po to, by zmienić biurko z domowego na biurowe. Po pracy nareszcie mam praktycznie dodatkową godzinę dla siebie. Szkoda jedynie, że masa szefostwa - również tego za granicą - nie potrafi zrozumieć jak pozytywny wpływ ma Home Office na nas wszystkich (w większości). Do dziś pamiętam jak w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@omajgydnes: nie ma nic lepszego niż praca w biurze. Przeszedłem przez ho w czasie kiedy wszystko było zamknięte i nie chcę tego powtarzać nigdy więcej. Na to, że jest głośno pomagają słuchawki z NC i nic więcej nie trzeba, a w zamian ma się sporo interakcji społecznych, które są cholernie ważne