Wpis z mikrobloga

Nie ma lepszego systemu pracy niż home office i elastyczne godziny. Nie umiałbym już wrócić do #!$%@? w biurze i siedzieć z grupą tych samych ludzi codziennie przez 8h. Masakra. Ten słucha muzyki, ten beknie, ten kichnie, ta się zaśmieje, ta opowie żarcik. #!$%@? nie dałbym rady beskitu. Nie w pracy gdzie wymagane jest skupienie, gdzie ciągle się doszkalam i uczę nowych rzeczy, gdzie żeby rozkminić jakiś problem potrzebuję ciszy i bycia samemu.

#pracbaza #it #programowanie #programista15k
  • 80
@Zabojcza_Rozowa: zauważyłem że właśnie głównie kobiety w IT mają problem z ho. wiesz czemu? Bo w biurze można poudawac że się pracuje, porobić dobre wrażenie, a na go trzeba się pochwalić konkretnymi mierzalnymi wynikami i nagle wychodzi kto robi wyniki a kto wygląda na takiego ci pracuje xD
Tak pół żartem pół serio.
@Zabojcza_Rozowa: To samo mi koleżanka na ho mówiła. Dla mnie to niezrozumiałe. jak jestem w pracy na ho to jestem tak samo skoncentrowany jakbym pracował w biurze. Jedyna różnica to taka, że lunch sobie przyrządzam na świeżo a jak robiłem w biurze to gotowałem wieczorem a w pracy jadłem z pojemnika.
@j4ace: usunął mi robak wpis bo łapałem więcej plusów od niego i wyśmiałem to, że zgrywa jakiegoś myśliciela, artystę a 90% jego pracy jako programisty to klepanie tych samych crudów ;D
@IlllI: imo jesteś po prostu tokstycznym wykopkiem, który #!$%@? wie na temat specyfiki jego pracy, a plusy dostawałeś od siebie podobnych frustratow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@j4ace: A ty frajerem co zielonce sypie plusami bo chciał się pochwalić ze w it robi. Miły jestem dla swojego otoczenia a nie randomow z neta
@j4ace: bo @IlllI: #!$%@? w czterobrygadówce na tokarce albo w innym magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niech sobie poszczeka chociaż tutaj bo jutro trzeba będzie lizać buty kierownikowi żeby puścił do kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°)