Wpis z mikrobloga

Milicja chciała mi wlepić mandat. Mandatu nie przyjąłem który miał wynieść 200 zł. Nie stawiłem się w sądzie i sędzina postanowiła mnie ukarać 15 dniami odsiadki. W więzieniu badania lekarskie przy przyjęciu, przy wypisie a przy wyjściu dostałem 200 zł na drogę powrotną do domu. Tak oto spędziłem dwa tygodnie urlopu w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 161
  • Odpowiedz
@pkpwdrodze nie lepiej było nagłośnić sprawę? Jakaś Uwaga by się zainteresowała jesli faktycznie było tak jak mówisz. A tak masz nasrane w papierach, zamiast z rodziną to siedzialeś w pierdlu a 200 zł za poświęcone dwa tygodnie życia może cieszyć chyba tylko menelka. Sytuacja #!$%@? ale rozwiązanie z Twojej strony jeszcze #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pkpwdrodze: Bait nie bait, ale aż mi się przypomniał płacz tutejszych Łukaszy z Polski D, że sobie petard nie poodpalajo bo koronawirus i cały rok popsuty gdzie moja wolność, xDD
  • Odpowiedz
@zupa_cebulowa: rzucal sie pewnie, byl agresywny to go zawineli, bo co sie beda patologia zajmowac ( ͡° ͜ʖ ͡°). Posiedzi sobie z chlopakami to mu przejdzie.

PS. Jesli bylaby to prawda, bo SZCZERZE w to watpie.
  • Odpowiedz
finansowo wyszedłeś dobrze,


@Maly_Jasio: Bo dostał 200 zł na bilet? #!$%@?ąc od tego, że w to nie wierzę bo zazwyczaj kierują do ZK blisko miejsca zamieszkania i rzadko się zdarza, że ktoś dostaje aż tyle na bilet. Bilet ze Świnoujścia do Przemyśla i to IC kosztuje ok 100 zł. Z 50 zł na obiad to jest to 150. A co my tu mówimy o 200 z ZK. Oprócz na bilet
  • Odpowiedz
sąd wysłał nie za mandat a za nie wstawienie się


@OstatniZnak: Bzdura. To znaczy wiadomo, że wpis opa do bait ale sąd nie ma prawa dać kary aresztu za niestawienie się w sądzie. Wtedy wyrok wydaje się zaoczny ale kara aresztu dotyczy typowo wykroczenia. Przyznaje się ją gdy nie ma możliwości wyegzekwowania grzywny. Czyli op poza tym, że jest baiciarzem to albo jest kłamcą albo kłamcą i biedakiem.
  • Odpowiedz
taaa, 200 zł przy wyjściu. Tak się składa, że siedzę w branży, i chyba jako mieszkaniec Szczecina musiałbyś siedzieć w Uchercach Mineralnych, po drugiej stronie kraju, żeby dostać. A nikt Cię nie skieruje do odsiadki po drugiej stronie kraju. Więc wymyśl lepszą historię.


@PiterCK: Maks to są jakieś 100 zł na bilet i ew czasem jakieś 50 zł na obiad czy coś takiego. Wyprawki większe to już to co więzień
  • Odpowiedz
i ja poszedłem siedzieć, nie trafiłem namiotem w pole namiotowe 30 metrów obok się rozbiliśmy. Przyjechała policja i z mordą 500zł mandatu


@Kroledyp: rozbiłeś ten namiot na czyimś odgrodzonym terenie, zniszczyłeś jakieś uprawy czy wyciąłeś przy okazji drzewo? Czy zwyczajnie postawiłeś namiot na trawie w przypadkowym miejscu 30m od pola namiotowego?
  • Odpowiedz