Wpis z mikrobloga

Milicja chciała mi wlepić mandat. Mandatu nie przyjąłem który miał wynieść 200 zł. Nie stawiłem się w sądzie i sędzina postanowiła mnie ukarać 15 dniami odsiadki. W więzieniu badania lekarskie przy przyjęciu, przy wypisie a przy wyjściu dostałem 200 zł na drogę powrotną do domu. Tak oto spędziłem dwa tygodnie urlopu w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 161
  • Odpowiedz
@pkpwdrodze: a dali Ci nowe ciuchy? ostatnio rozdają, znajomy miał też 2 tygodnie do odsiadki na zamku w Wadowicach, przyjechał nowe ciuchy, nowe buty, i mu dali jeszcze 80 złotych na bilet do domu, a przez 2 tygodnie 3 posiłki dziennie, dach nad głową, no kurna wakacje
  • Odpowiedz
Ewidentne ta historia wydaje się być zmyślona. Za co miał być mandat? Jakim tytułem odsiadka za niestawienie się bez obowiązku posiedzeniu?
  • Odpowiedz
@pkpwdrodze:

Primo. Za takie kwoty nie dostaje się odsiadki :) A wiem bo sam dostałem 7 dni za 5000. (i tak musiałem zapłacic) Dowiedziałem się dopiero po wyroku.

A po drugie: To fizycznie niemożliwe przytyć 8kg w 2 tygodnie ;) Najwyżej zapchałeś kichy albo nie ważyłeś się
  • Odpowiedz
  • 3
@pkpwdrodze U mnie w pracy jest taka sytuacja, że gościu ma kolegium 5500zl za jazdę na podwójnym gazie i jazda z cofniętymi uprawnieniami, zamienili mu to na 40h prac społecznych to szefu go nie chciał puścić na odróbki, nie było by go w pracy max 5 dni a tak to musi iść posiedzieć 16 dni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz