Wpis z mikrobloga

Milicja chciała mi wlepić mandat. Mandatu nie przyjąłem który miał wynieść 200 zł. Nie stawiłem się w sądzie i sędzina postanowiła mnie ukarać 15 dniami odsiadki. W więzieniu badania lekarskie przy przyjęciu, przy wypisie a przy wyjściu dostałem 200 zł na drogę powrotną do domu. Tak oto spędziłem dwa tygodnie urlopu w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 161
  • Odpowiedz
@drogba90: Chciałem opisać sam absurd postępowania państwowych instytucji. Przecież mogli mi siąść na konto, pobrać pieniądze przy rozliczeniach z urzędem skarbowym czy tam inaczej. Pracodawca mój zachował się w porządku i z dnia na dzień dał mi dwa tygodnie urlopu
  • Odpowiedz
@ks2m: Nie przyjąłem mandatu dla zasady a na sprawę się nie stawiłem bo sprawy służbowe wygnały mnie daleko od siedziby sądu.Nigdy nie przyjąłem mandatu i zawsze inaczej się kończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Cela przejściowa to dramat. Siedzisz sam, do nikogo nie zagadasz, cisza i spokój, stanowczo za dużo tej ciszy. Później trafiłem do celi do ludzi którzy mieli spore wyroki. Ja im nie wchodziłem w drogę oni mi i tak odbebnilem karę przy telewizorze. Przytyłem 8 kg a więc źle nie było
  • Odpowiedz
@pkpwdrodze: nie no, śmieję się. Za pedofilię nie siedziałeś. Szanuję za opór do końca, ale ja jednak stawiłbym się w tym sądzie. Za dużo stresu miałbym z tym więzieniem, w dodatku to pozostaje w papierach.
  • Odpowiedz
@PanHagrid: 2 stycznia. Zostało kilka petard z sylwestra, poszedłem z synem nad jezioro wystrzelać to co mu zostało. Wpadli w kominiarkach, zakuli przy synu lat 11. Nie przyjąłem mandatu nie dlatego że uważałem mandat za mało słuszny ale za same zachowanie ich
  • Odpowiedz
@pkpwdrodze: ł#!$%@?, za strzelanie 2 stycznia pały zwinęły w kajdankach, a sąd wysłał do pierdla? To ile ty tego nakupiłeś, 20 palet i mieszkasz koło ul. Wiejskiej 4/6/8?
#!$%@? kraj.
  • Odpowiedz