Wpis z mikrobloga

Milicja chciała mi wlepić mandat. Mandatu nie przyjąłem który miał wynieść 200 zł. Nie stawiłem się w sądzie i sędzina postanowiła mnie ukarać 15 dniami odsiadki. W więzieniu badania lekarskie przy przyjęciu, przy wypisie a przy wyjściu dostałem 200 zł na drogę powrotną do domu. Tak oto spędziłem dwa tygodnie urlopu w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pkpwdrodze: siadają na konto jak masz mandat do zapłaty, Ty w tym wypadku dostałbyś grzywnę / bądź nie. Niewątpliwie głupio zrobiłeś. Ja ostatnio miałem podobną sytuację, miałem grzywnę do zapłaty 3k, ale żadne pismo nie przychodziło. Przypadkiem dowiedziałem się, że jestem poszukiwany. Dolek, areszt i 30 dni do odsiadki. P przemyciłem numer do szefa, zadzwonili do niego, kasę zapłacił i tak szczęśliwie odsiedziałem noc i jakieś 8 godzin xd
  • Odpowiedz
@Herm1t: Tak, chociaż ja w ogóle uważam że to była jakaś krzywa akcja policja to znajomy właściciela pola namiotowego ( tak to wyglądało ), przyjechali bedąc bardzo agresywni zero rozmowy pouczenia od razu mandat z miejsca 500 zł
  • Odpowiedz
@tellet: No dla mnie też absurd. Wjeżdżają na ostro w tych kominiarkach jak jacyś antyterroryści. Dzieciak w panice a Ci zwyczajnie widocznie chcieli swoje ego podbudować w małej mieścinie liczącej kilkanaście tysięcy dusz


Za dużo seriali kryminalnych mireczku. Przy zatrzymaniu takich płotek to jest dzielnicowy wraz z jakimś posterunkowym. Jeszcze wszystko grzecznie się odbywa, masz czas żeby się spakować. A ty tu bajki opowiadasz, jakbyś był ścigany listem gończym ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@pkpwdrodze: coś mi się zdaje że ten areszt to grubsza sprawa a nie wykroczenie za strzelanie z petard, nawet jeśli nie przyjąłbyś mandatu i tak zacznie sąd ci by wklepał podobna grzywnę, nie spotkałem się z tym by za dwieście złotych kogoś wsadzali na dwa tygodnie ale co ja tam wiem XD może opowiedz prawdziwa historie, że może obraziłeś policjantów albo coś więcej i miałeś sprawę karna a nie o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zmasowanyatak:

z to strzelanie petardami to jeszcze powinni ci achtunga w dupę wsadzić to może byś zapamiętał że strzela się w sylwestra. Nie wcześniej i nie później.

Tak samo jak nie sra się psami na trawnik czy trzyma ich ujadających na posesji e domu, jeśli nie potrafi się im zamknąć mordy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz