Wpis z mikrobloga

Milicja chciała mi wlepić mandat. Mandatu nie przyjąłem który miał wynieść 200 zł. Nie stawiłem się w sądzie i sędzina postanowiła mnie ukarać 15 dniami odsiadki. W więzieniu badania lekarskie przy przyjęciu, przy wypisie a przy wyjściu dostałem 200 zł na drogę powrotną do domu. Tak oto spędziłem dwa tygodnie urlopu w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 161
  • Odpowiedz
@karczochh: Wpierw zabrali mnie do szpitala w mojej miejscowości. Przebadał mnie internista czy nie mam przeciwskazań. W areszcie już kolejny lekarz mnie przyjął i też sprawdzał moją kondycję. Przy wypisie było podobnie
  • Odpowiedz
@pkpwdrodze: No czyli sąd nałożył na ciebie grzywnę, którą miałeś w dupie i jej nie zapłaciłeś więc zamieniono ją na areszt. Czego się spodziewałeś?

I to nie "sędzina zdecydowała", tylko ustawodawca zdecydował, że w polskim systemie prawnym nieopłacone grzywny zamienia się na areszt. Sędzina robi to do czego zobowiązuje ją prawo.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Żadnej grzywny nie nałożył. Jak głową w mur. Tłumaczę i tłumaczę. Jeszcze raz ten wysryw tylko zrobiłem po to aby pokazać jaki jest syf w tym kraju. Nie mam zupełnie żadnego interesu aby zniekształcać tamtą sytuację
  • Odpowiedz
2 stycznia. Zostało kilka petard z sylwestra, poszedłem z synem nad jezioro wystrzelać to co mu zostało. Wpadli w kominiarkach, zakuli przy synu lat 11. Nie przyjąłem mandatu nie dlatego że uważałem mandat za mało słuszny ale za same zachowanie ich

@pkpwdrodze:
#!$%@? to za strzelanie petardami można iśc do pierdla?
Ile trwało strzelanie, że pały zdążyły przjechać? Pewno jakaś psiara wezwała.
  • Odpowiedz