Wpis z mikrobloga

Szukam do auta jakiegoś fajnego uchwytu do smartfona na szybę. Może być z aliexpressu, może być z allegro - obojętnie w zasadzie. Widziałem że jest sporo uchwytów grawitacyjnych, ale albo do kratek z nawiewu albo do przyczepienia na kokpit, ale ani jednym ani drugim jakoś nie mogę zaufać.
Polecicie coś fajnego?

#samochody #motoryzacja #aliexpress #zakupyzchin
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chomik3: musi być na szybę? Ja mam taki co się wkłada do radia na miejsce do CD. i jestem bardzo zadowolony, na szybie nic nie dynda, nawiewy mogą działać z pełną mocą a nie dmuchać na telefon, a CD(mimo że można bo to ma taką konstrukcję) i tak nie słucham bo muzyka leci po bt do radia. Bardzo polecam.
@vieniasn: zapodasz jakiegoś linka? Allegro i ali są tak zasyfione spamem w tytule, że ciężko znaleźć
@jurek-gagarin: Wygląda porządnie, da się telefon w razie potrzeby szybko wyciągnać/wsadzić jedną ręką?
@fishery: No właśnie oglądałem na allegro i dość kijowy opinie mają baseusy - tych do kratek nie zaryzykuje, bo nie chce sobie wyłamać (a i zawadzałby mi minimalnie), a te od kokpitu lubią odpadać jak temperatura opadnie lub trochę słońce