Wpis z mikrobloga

tak nauke, pod warunkiem że ta nauka mieści się w ścisłe lewackiej wizji świata. Jeśli nie - wyjazd.


@LibertyPrime: tak, naukę. Tylko co ty możesz wiedzieć o nauce, siedząc w magazynie? Sam twój sposób wypowiedzi jest prostacki i od razu widać, że jesteś po prostu zwykłym pieniaczem, który jedyne czego się dorobił, to kolorowy nick na śmiesznym portalu
@rzuf22: Może i się zesrali ale pozwolili im się wypowiadać, maszerować, zakładać organizacje, robić zbiórki itd. No a zesrali się bo co, wolność słowa to na Twoje #!$%@? ktoś ma pełne prawo odpowiadać swoim. I co, jaki problem?
dzieło Kopernika było niezgodne z nauką...


@hphp123: To argument na poważnie? Dzieło Kopernika było zgodne z metodą naukową, a niezgodne to było może z dotychczasową wiedzą czy dotychczasowym konsensusem (jeżeli w tamtych czasach można o konsensusie mówić). I na tym polega nauka, na prowadzeniu badań, wyciąganiu wniosków i dochodzeniu do stanu najbliższego rzeczywistości.
A nie głoszeniu bzdur, dawno obalonych tez i zasłanianiu się wolnością słowa.

Poza tym uczelnie nie miały problemu
Może i się zesrali ale pozwolili im się wypowiadać, maszerować


@ohui: No, tak bo to jest jako tako demokratyczny kraj. Ale już grozili konsekwencjami za to. Tacy z nich obrońcy wolności!

Uczelnie gdańska i wrocławska, które dały wczoraj swoim studentom godziny dziekańskie na Strajk Kobiet, mogą pożegnać się ze środkami na badania - zasugerował minister Przemysław Czarnek


Bo można się wypowiadać i podejmować akcje, ale tylko jeśli są one zbieżne z
@rzuf22:

Zasugerował


Także jakiś trzeciorzędny pachoł w myśl wolności słowa się odgraża ale nic z tego nie będzie. A czy oni też się nie odgrażali? Odgrażali bo sam raz byłem z dziewczyną i hasła czasem bywały wręcz zachaczające o groźby
Nie no #!$%@? płaskoziemcy i myślenie to nie idzie w parze no proszę Cię XD


@xsnm: Ruch płaskoziemców powstając miał na celu zwrócenie uwagi ludziom by zaczęli właśnie myśleć samodzielnie i sprawdzać różne rzeczy, a nie ślepo łykać to co im podają. Co z tego wyszło teraz to już inna sprawa xD
Także jakiś trzeciorzędny pachoł


@ohui: typ jest ministrem edukacji xD Tak samo porównanie haseł na strajku do wypowiedzi ministra to kolejne xDD

Dawaj, zrób jeszcze jednego fikołka zanim wyjdę z tego cyrku
@rzuf22: To #!$%@? z tego cyrku. Chciałem z tobą porozmawiać poważnie a ty mi wyskakujesz z fiołkami także ciągnij się. Idź być hehe śmieszny do kogoś innego
@AdamAdamski: Co masz na myśli konkretnie?

@ohui: ale to jest bardzo poważne, bo właśnie o to chodzi, że ten Czarnek jest pierwszoplanową postacią i decydować będzie o wyglądzie polskich uczelni. Wyjaśnij więc, dlaczego to popierasz?
Chciałem z tobą porozmawiać poważnie


@ohui: i próbujesz mi wmówić, że minister edukacji to trzeciorzędny pachoł xD Potem stawiasz znak równości pomiędzy hasłami wykrzykiwanymi przez tłum, a wypowiedzią członka rządu. Gdzie ty widzisz poważność?

Sam zaczynasz #!$%@?ć, a potem się obrażasz o to, że ktoś nie bierze cię na poważnie skoro wcześniej robisz z siebie błazna.
@rzuf22: No dobra, jeżeli to było #!$%@? bez sensu to powiedz mi jedno. Czy te osoby faktycznie pożegnały się ze środkami na badania? Dawaj xd