Wpis z mikrobloga

Drodzy #antyszczepionkowcy, proszę, jeżeli macie tak bardzo otwarte głowy, obejrzyjcie filmy Uwaga! Naukowy Bełkot czy Kasi Gandor na YouTube, są tam bardzo dobrze wyjaśnione mechanizmy działania szczepionek,wraz ze źródłami. Co Wam szkodzi się zapoznać?
#wykop, uwielbiam was <3
#koronawirus
Tag do czarnolistowania: #stopszczypawkom
Variety - Drodzy #antyszczepionkowcy, proszę, jeżeli macie tak bardzo otwarte głowy, ...

źródło: comment_1627958397L4cmTeKv2hG1XoIyW5Ed59.jpg

Pobierz
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@su1ik: no właśnie ja nie bardzo rozumiem czego się wiejski głupku p------------z, że można nie mieć do czegoś/kogoś zaufania? No można, co ja ci poradze. Co więcej, nikt ci nie musi tego udowadniać, że komuś nie ufa
  • Odpowiedz
Myślę, że otwarty umysł wymaga u antyszczepionkowców jeszcze trochę poczucia odwagi cywilnej.
Część z nich, mam nadzieję, że niewielka, skończyła studia wyższe i wraz z odebraniem dyplomu, chociażby licencjatu, wkroczyła do grona ludzi nauki.
Jeśli zew stopnopu jest silniejszy od chęci reprezentowania tego zacnego grona, to powinni masowo poddawać swoje dyplomy.
Co więcej, uważam że jeśli uczelnie wyższe chcą być traktowane poważnie, to powinny mieć możliwość anulowania dyplomów takim "wybitnym" absolwentom.
Moje
  • Odpowiedz
@szasznik: Cały czas się zajmuje od kilku lat już. Co? Kontrakty i świadectwa pracy też mam wkleić?

Większość z was to zjeby, które potrafią stalkować dziewczynę zabitą w wypadku i zamieszczać wysrywy na jej ścianie na FB tuż po jej śmierci. Myślisz, że ktoś normalny zamieści tu cokolwiek, co pozwoli go zidentyfikować?

XD
  • Odpowiedz
  • 0
@lizakoo nie, to, że jakiś znawca przekazuje ci informacje to nie znaczy, że też stajesz się znawcą w tym temacie i każdy ogarnięty człowiek ma tą świadomość. @arysto2011 uznaję się za znawcę a gdy chcesz zweryfikować jego wiedzę czy prosisz o źródło jego wysłanych z palca rewelacji to zaczyna się wycofywać. Nazywanie kogoś "farmazoniarzem" nie jesteś obraźliwe jeśli faktycznie gada farmazony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wasze p------e lockdowny przyczyniają się do wzrostu liczby zachorowań, bo zamknięci ludzie w tych samych pomieszczeniach przenoszą na siebie więcej zarazków, niż kiedy spędzają czas poza domem, nawet mimo tego że spotykają wtedy więcej chorych ludzi


@Dakkar: Badania masz czy chłopski rozum wystarczy aby okopać się w swoich przekonaniach?


Nikt nie stosuje się do waszych durnych obostrzeń. Gdzie są zakażenia? Gdzie rekordy zachorowań? Czemu w Yemenie, czy na Ukrainie właśnie wszyscy nie umarli? Potrafisz odpowiedzieć, czy
  • Odpowiedz
@svr_: wiem, że wielu rzeczy nie jesteś w stanie zrozumieć tylko po c--j się wypowiadasz jak nie masz pojęcia? Do meritum przejdź a nie kręcisz gamoniu XD

  • Odpowiedz
@svr_: dobra śmieciu odpowiadaj na zadane pytanie a nie wklejasz linki których nie rozumiesz. Tak tępy jesteś, że nie potrafisz ze zrozumieniem kilku zdań przeczytać i odpowiedzieć na zadane pytanie? Do rzeczy gamoniu bo czas na ciebie tracę flecie robiony miękkim chujem XD
  • Odpowiedz
@adfgx: Wyszło, ale uczelnie słabo płacą, więc zająłem się uczeniem maszynowym i big data. Płacą nieźle. Nie narzekam.

PS
Nie widzisz, że w tej wymianie zdań wychodzisz na prostaka i nieuka?
  • Odpowiedz