Wpis z mikrobloga

Drodzy #antyszczepionkowcy, proszę, jeżeli macie tak bardzo otwarte głowy, obejrzyjcie filmy Uwaga! Naukowy Bełkot czy Kasi Gandor na YouTube, są tam bardzo dobrze wyjaśnione mechanizmy działania szczepionek,wraz ze źródłami. Co Wam szkodzi się zapoznać?
#wykop, uwielbiam was <3
#koronawirus
Tag do czarnolistowania: #stopszczypawkom
Pobierz Variety - Drodzy #antyszczepionkowcy, proszę, jeżeli macie tak bardzo otwarte głowy, ...
źródło: comment_1627958397L4cmTeKv2hG1XoIyW5Ed59.jpg
  • 246
a czy wyjaśnią jak amerykańscy lekarze uzależniali pacjentów od opioidów


@svr_: W żółtych napisach tego nie ma? No to już spieszę z wyjaśnieniami. Opioidy to najskuteczniejsze leki p/bólowe. Przychodzi taki acjent namolny bo go boli, nic nie da się zrobić z jego przypadłością albo nie ja pieniędzy na leczenie (przypominam jakbyś zapomniał to USA) to lekarz żeby pozbyć się takiego problemu daje mu lek połowy który lekko poprawia nastrój przy okazji
@Variety chyba przeciwnie, bo osoba z objawami nie będzie łazić po mieście, do pracy itp, a osoba zaszczepiona zarażona bez objawów będzie zarażać na potęgę, nie musisz na kogoś napluć żeby go zarazić, przecież nikt nie pluje na i nie kocha na innych.
ja się zastanawiam czy któreś korpo po raz kolejny nie chce mnie zrobić w #!$%@?


@svr_: To że spiskiem też lubię XD już myslalemz że dawno upadło ale widzę co niektórzy dalej w tym siedzą XD poza oczywistym faktem, że do takiego procederu musiałoby być zaangażowane setki osób (nawet w przypadku jednego korpo już nie rób fikołków) to serio wierzysz, że inne firmy w dzisiejszych czasach tak po prostu oddałby część
jak wyjaśnisz obecny spadek zachorowań we wszystkich krajach półkuli północnej niezależnie od poziomu wyszczepialności,


@Dakkar: W Rosji na ten przykład, wyszczepialność to jakieś 3% społeczeństwa. 12 lipca mieli kolejny szczyt: 24600 przypadków. Prawie tyle co w sezonie grypowym (Wówczas mieli 28tys).

Natomiast liczba zgonów bije rekordy i obecnie w Rosji umiera prawie 800 osób dziennie.

To półkula północna, ale wiem czemu tak się boisz półkuli południowej. Australia niszczy narrację, c'nie? No
@Variety: A jak rzucasz tezę że "są osoby, które nie mogą się szczepić" to ja poproszę przykłady takich grup. Osoby stare, przewlekle chore, na onkologii to były wręcz szczepione jako pierwsze. Nie ma zakazów szczepienia kobiet w ciąży (rekomendowana wcześniej wizyta u lekarza), nie ma zakazu szczepienia osób z potencjalną alergią (wcześniej jest robiona próba u alergologa) więc powiedz mi - kim są te mityczne "osoby, które nie mogą się zaszczepić"?
@ReinmarKrakau: Tak! Spisek! W maseczkach jest koronawirus!

A może dlatego że nie sposób sprawdzić każdej osoby czy jest zaszczepiona i tym co nie są kazać nosić maseczki?

Jak zamierzasz sprawdzać wśród kilkuset czy kilku tysiecy nawet osób, pojedynczo, kto jest zaszczepiony i może chodzić bez, a kto nie jest i musi mieć?

+ maseczki same w sobie są ochorną i ograniczają transmisję wirusa https://www.medonet.pl/koronawirus,koronawirus--maseczki-ochronne-sa-skuteczne--obalamy-mity-i-wyjasniamy,artykul,13848778.html#naukowcy-twierdza-ze-noszenie-maseczki-ogranicza-rozprzestrzenianie-sie-wirusa
dzięki wyprodukowanemu, nieszkodliwemu białkowi wirusa nasze przeciwciała mogą się z chorobą zapoznać i przy spotkaniu z prawdziwym wirusem, szybciej go pokonać.


No już, sranie do ryja. W marcu z dziewczyną przechodziliśmy koronę (prawdopodobnie) , ona przez 3 dni ból głowy i zatoki, ja przez tydzień ból głowy i ostry suchy kaszel. Jakoś 2 miesiące temu UJ w Krk zmusił studentów do szczepień grożąc nie wpuszczeniem na zajęcia. No to musiała się zaszczepić,
@LuxEtClamabunt: > Najmłodsza osoba która zmarła na covid w polsce miała 32 lata xd

"W Bytowie, w woj. pomorskim zmarła 19-letnia Wiktoria, która była zakażona koronawirusem. Lokalne media podają także, że nie żyje także jej 25-letni brat. On również miał Covid-19."

Wygooglowanie tego zajęło mi 2 minuty.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-19-latka-w-bytowie-zmarla-na-covid-19-nie-zyje-takze-jej-25-,nId,4823057#crp_state=1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013:

Sprawdziłem sobie notatki o typie i artysto to pieniacz co się do #unknownnews #!$%@?ł ostatnio xD


No i? Koleś każe sobie płacić za rozpowszechnianie tresci, do których nie ma autorskich praw majątkowych. Bez zgody autorów.

Co to ma wspólnego z tą dyskusja?