Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
Zdajecie sobie sprawę, że za rok, nawet niecały będzie dwudziestolecie takich klasyczków jak Vice City, Warcraft 3, Jedi Outcast, Icewind Dale 2, Hitman 2, Neverwinter Nights, Medal of honor, Blood Rayne, Morrowind, Splinter Cell, Twierdza, Disciples 2, Syberia, Mafia i pewnie jeszcze w juch, które zapomniałem.

No mieliśmy w co grać, no mieliśmy. I każda gra to było wtedy takie 9/10. Kiedyś to byli czasy, teraz nie ma czasów.

#gry #gimbynieznajo #morrowind #disciples2
Mega_Smieszek - Zdajecie sobie sprawę, że za rok, nawet niecały będzie dwudziestoleci...

źródło: comment_1627912803DmlX7bjssr4QhBPwEZvV9v.jpg

Pobierz
  • 16
@Mega_Smieszek: Kurde, 20 lat temu to ja pierwszy raz GameCube'a widziałem i zachwyciła mnie grafika (wielki skok w porównaniu do tego co widziałem dotychczas), a jak mówię frazę typu "20 lat temu" to nadal na myśl jakieś piksele mi przychodzą.
@myszszara: @vateras131: Dobre gry nadal powstają czasem, ale serio uważam lata 90te i początek 2000 za złoty wiek grania. Ludzie będą zarzucać że nostalgia, różowe okulary ale do dziś
@Mega_Smieszek: pamiętam jak byłem na przełomie podstawówki / gimnazjum i po kryjomu grałem w BloodRayne żeby rodzicie się nie zorientowali, że oglądam cycatą wampirzycę wysysającą sugestywnie krew z nazistów i szatkującą ich na kawałeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Etap w kopalni jak pojawiły się te pasożyty / obcy (nie pamiętam co to było) ledwo przeszedłem bo byłem tak posrany ze strachu. Świetna to była gra i hardkorowo
@Mega_Smieszek To były dobre czasy dla graczy bo każda gra przynosiła coś nowego, jakąś innowację i pchała rynek do przodu.

Dzisiaj rynek gier jest odtwórczy, gry to kolejne edycje jakiejś serii z poprawioną grafiką, już nie wspomnę o DLC i innych chwytach na wyciągnięcie kasy od gracza.

Każda z wymienionych przez Ciebie gier jest klasykiem, mi szczególnie w pamięć zapadły Medal of Honor, Jedi Outcast(za małolata to była dla mnie najtrudniejsza gra
@Mega_Smieszek: Wszystkie to nie były dobre, no bez przesady. To jak z muzyką- pamięta się najlepsze kawałki i dlatego wydaje się że kiedyś to było. Pamiętam gry sprzedawane w moim "komputerowym"- wyścigi monster trucków w których dźwięk uderzenia był jeden i się zapętlał (nie pamiętam nazwy), super taxi driver od hemminga, country justice i tym podobne perełki. Każda epoka ma swoje perełki i #!$%@?.