Wpis z mikrobloga

Mireczki, jestem zainteresowany #hyundai #i30 pierwszej generacji, ten z 2007-2012, pierwsze autko dla mnie, bo dopiero co udało się zdać, papieru jeszcze nie odebrałem.

Oglądałem dzisiaj jakiś egzemplarz w salonie koło siebie, generalnie coraz bardziej mi się podoba, jednak zupełnie na autach się nie znam (konkretny model będę kupował z ojcem, jest rzeczoznawca to mi tam wszystko podpowie).
Chciałem jednak zapytać użytkowników na tagach czy może jeździcie / jeździliście nim i możecie o nim powiedzieć coś więcej?

Interesuje mnie kompakt, 1.6 albo 1.4 benzynka , chyba, że polecicie inną wersji
autem będę jeździł po mieście i na traski po Polsce, jak już się wprawię ale nie będzie raczej codziennie użytkowane, pracuje z domu
#motoryzacja #samochody
#kupnosamochodu
  • 23
120 żeby lekko depnac, jednak z tego co rozumiem raczej nie powinno być problemu


@michael93pl: znaczy wiadomo, to nie jest jakieś 6.2 HEMI v8 czy ki uj xD i jak na piątce przy 120 depniesz to poczekasz sobię chwilkę zeby nabrać prędkości, ale to też nie jest poziom strasznego zamulania, raczej jak o przyśpieszanie chodzi to dogonisz większość aut, normalnie możesz wyprzedzać ciężarówki i inne samochodziki
to auto jest generalnie proste
@PiesLat2230: nie no, zdaję sobię sprawę z tą prędkością, kiedyś jako pasażer jechałem porshawką cayenne turbo s, to auto miało przyśpieszenie, nie oczekuję tego samego od i30 xd

I tak planuję zrobić, akurat zdanie prawka zbiegło mi się z kupnem mieszkania i nie chce ani nie mogę teraz w nie za dużo kasy zapakować, po roku/dwóch jak sobie wszystko ogarnę a przede wszystkim finanse, to będę szukał już czegoś konkretniejszego