Wpis z mikrobloga

T mobile dzwoniło ostatnio do mnie z oferta ubezpieczenia od zakrzepicy i zapalenia mięśnia sercowego, a tak na marginesie to za dużo się naczytałeś chyba. Szczep się i nie myśl o tym
@Turbonekro: jeśli się ubezpieczasz na życie i zdrowie tylko po to aby zgarnąć kasę to jesteś co najmniej nienormalny. Ja wole się ubezpieczyć, mieć spokój w razie potrzeby, ale zdecydowanie wolałbym nigdy nie skorzystać z odszkodowania.
@emyot2: Spoko, tylko mi chodziło o prawdopodobieństwo NOP,-a, bo statystycznie nie ma wielkiego zagrożenia.
A co do ubezpieczenia, to jasna sprawa, szczególnie jak się ma rodzinę, ale tak jak mówisz, lepiej żeby nie doszło nigdy do takiej sytuacji.
@emyot2 ogólnie w Nationale masz wypłacone jeżeli umrzesz po szczepieniu/koronawirusie, co do nopow i np wylądowaniu w szpitalu to trzeba wziąć sobie pakiet szpitali. Pisz pw jak coś.
@Turbonekro: rozumiem, przepraszam za wcześniejszy ton wypowiedzi. Podchodzę do tego jednak bardzo poważnie. Niestety na wykopie każde zachowanie inne niż parcie na szczepienie bez analizy traktowane jest jako antyszczepionkowe szurostwo. Ja jednak wolę jednak podejście zmniejszające ewentualne ryzyka.
@emyot2: jezu, pierwszy link po wpisaniu w gooogle:
https://gu.com.pl/ubezpieczenie-oc-podmiotu-przeprowadzajacego-eksperyment-medyczny/

Można się ubezpieczyć od wszystkiego – kwestia ceny. Tylko ludzie prywatnie nie mogą negocjować takich umów. Jeśli eksperyment przeprowadza się na 100 osobach, to obstawiam, że kwota ubezpieczenia będzie wynosiła minimum 100 tys. zł.

W przypadku nop-u, jeśli ktoś ubezpieczyłby cię od tego prywatnie, i tak nie dostaniesz kasy z ubezpieczenia, bo nie będziesz w stanie udowodnić, że objawy to nop i
@emyot2: a nie możesz ubezpieczyć się jak człowiek w prudentialu i mieć tego w pakiecie?

Popyt na takie ubezpieczenia raczej jest, a podaży brak.


@emyot2: ale na jakie rzeczy? poszczególne elementy ubezpieczenia?