Wpis z mikrobloga

"Dzisiaj jest polskie święto, a nie święto Uni Europejskiej"
Po czym flaga UE jest zrzucona ze schodów jakby była jakimś śmieciem.
Ja nie wiem czy ci ludzie przespali lata 80 i 90 oraz lekcje historii Polski, czy są po prostu takimi zaślepionymi ideologami.
Po 45 latach rządów komunistów, w końcu Polacy sie wyzwolili. I o ile początkowe strajki były z powodu tego, że nie ma co na talerz dać, o tyle cały ruch przerodził się w coś znacznie więcej. Wraz z tym, Polacy zaczeli patrzeć na zachód, jak to zawsze robiliśmy przez naszą historie (Mieszko I, Bona Sforza etc). Jest to jedne z najważniejszych i najlepszych wydarzeń dla Polski w ostatnich latach, gdzie 77% ludności zagłosowało za przyłączeniem się. Jeden z największych sukcesów, polskiej (i pozostałych państw z rozszerzenia 04) dyplomatyki. Jest to wydarzenie które dość mocno przywróciło nadzieje w narodzie, oraz jak widać, zmieniło nasz kraj na lepsze. Było to swoistym przełamaniem żelaznej kurtyny i powrót do normalności, gdzie po 200 latach, bycia podnóżkiem, albo ledwo trzymania się przy życiu, mogliśmy w końcu odpocząć jako naród. Jest to praktycznie jeden z niewielu tematów, których nasz łączy, nie ważne czy lewak czy prawak. Gdyby nie wiele inwestycji z UE, to byśmy nie byli na takim poziomie jak teraz.
Polska należy do Europy, i powstanie jest jak najbardziej wydarzeniem europejskim. Więc traktowanie tak flagi UE w świetle ile dla nas zrobiło i co dla nas oznacza, w dodatku przez "patriotów" jest po prostu, jakby to powiedział brzytwa okhama - Obrzydliwe.
#neuropa #4konserwy #konfederacja
SirSherwood - "Dzisiaj jest polskie święto, a nie święto Uni Europejskiej"
Po czym f...
  • 29
@wojtas_mks: szury dalej to samo, ale łapy po pieniądze wyciągają XD nie wiem czy nie chcesz zauważyć faktu l, że gdyby nie Unia to by polscy politycy rozkradli ten kraj do reszty (inwestycje ze środków unijnych są kontrolowane) czy jesteś po prostu głupi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzybkieSondy: Polacy to generalnie w wyciąganiu wniosków z przeszłości jako naród są bardzo #!$%@?.
I tak, bez UE bylibyśmy w takiej dupie, jak Ukraina czy królestwo zimnioka (Białoruś) obecnie. No ale hehe UE lefadzga i wszystko bue.
Przyłączaliśmy się do innej UE niż obecnie


@wojtas_mks: co za brednie, do jakiej się przyłączaliśmy? Do takiej, która nie podlega zmianom? Do jakiej Unii przyłączali w takim razie Niemcy czy Francuzi? Stek bzdur powtarzany przez pisbolszewie, że niby zostaliśmy zrobieniu w #!$%@? bu UE to miało być coś innego.
@wojtas_mks: jak widać żadna partia nic nie zmieni, ostatnio doszła konfederacja i dalej kradną. Koryto zmienia punkt widzenia. Tylko EU trzyma za mordę nieudaczników pchających się do polityki (nie wiem czy zauważyłeś jak mały odsetek stanowi wśród nich osoby które osiągnęły samodzielnie sukces zawodowy)