Wpis z mikrobloga

@obligatoryjnie: chyba w ostatnim zdaniu masz odpowiedź. Chociaż znam przypadek gdzie chłopak kochał się w dziewczynie x, inna koleżanka do niego zaczęła zarywać - taka co mu się chyba mniej podobała, a teraz są w związku od 8 lat. Także nigdy nic nie wiadomo. Jak Ci zależy to próbuj, jak myślisz, że to nie jest to jeszcze z twojej str. To odpuść.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obligatoryjnie: Nie warto według mnie, ja jestem tą byłą i wiem, że jakbym tylko kiwnęła palcem to by tamtą kopnął w tyłek, raz już kopnął jak chciałam to naprawiać przez chwilę. Później odpuściłam, bo wiem, że z tego nic nie będzie przy jego podejściu do jednego tematu. Do tej pory do mnie wypisuje i wydzwania o tak o pogadać mimo, że kręci z inną. Minęło ponad pół roku a wiem jako
@bellazi: no wlasnie niby mówił, że po tym gdy dała mu kosza to nie chce wchodzić w nowe związki, ale ostatnio znów ze sobą gadają, piszą, mnie to boli, bo np widzimy sie gdzies po pracy czy na mieście na piwku, ja coś opowiadam, a jemu przychodzi wiadomość od niej i już przestaje mnie słuchać
@bellazi: albo potem patrzy na mnie i takie "o sorki, musiałem odpisać". A gdy potem ja do niego piszę to czekam czasem kilka godzin bo niby był zajęty a dowiaduję się później że pisał z nią. Albo jak ona przebywa w naszym gronie to tak go zaczepia śmieszkuje ... tak jakby wiedziała że mnie to boli. Mam takie nerwy przez to... czemu zawsze musze być tą gorszą, brzydszą..
@luk04330: heh, mam wrazenie że jestem ostatnią osobą jaką znam nie skażoną byłymi i dawnymi problemami. Każdy do kogo zaczynam coś czuć ma bagaż w postaci byłej. Ja jestem tylko do wspólnego picia i żartowania. Nigdy niczego więcej. Boli to bardzo..
@obligatoryjnie: nie wkręcaj sobie takich akcji. Jets cała masa fajnych ludzi tylko trzeba na nich trafić a to bywa trudne. Może masz tendencję do angażowania sie w złe relacja i jednocześnie możesz nie zauważać tych osób które mogłyby być dla Ciebie odpowiednie. Jak widzisz, że ktos ma kłopot z dawnymi relacjami to nie wchodź w to ani na krok tylko od razu odpuszczaj i szukaj dalej. Jest cała masa wolnych i