Wpis z mikrobloga

@little_muffin: ja się na przykład nie śmieję z zainteresowań. W sumie z braku też nie, może są ludzie co zwyczajnie wolą po pracy chillować i c--j. A makijaż i samochody to ten sam kaliber: można mieć minimum do codziennego użytkowania a można się świetnie znać, żyć z tego albo wydawać pół wypłaty. No ale jeden jest damski drugi męski to wiadomo który to "prawdziwe" zainteresowanie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Z jednej strony mam z tego bekę, a z drugiej trochę ją rozumiem, że szybko mogła się zniechęcić do odpisywania na takie teksty.


@Bielecki: ogarniam swoje, inne niż w poście zainteresowania a i tak taki ton by mnie zniechęcił, od razu nastawienie na pokazanie że c---a się zna. Do rzeczy co się robi dla siebie na chillku albo dopiero się odkryło lepiej się nie przyznawać
  • Odpowiedz
@rosso_corsa:

czemu niby gry to nie może być zainteresowanie? Ludzie grają w gry za kare albo w ramach pracy?


Jasne, że mogą. Ta rozmowa jest wytworzona generatorem i parodiuje inną rozmowę, która jakiś czas temu pojawiła się na wykopie.
  • Odpowiedz
@Bielecki: nie wiem czy nie potrafiła bo po Chorwacji konwersacja została ucięta. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym palanta, który się ten sposób wywyższa od razu specjalnie bajtowała - nie wiem czy ta laska to zrobiła, ale nie mogę tego wykluczyć. W każdym razie jego odzywki były chamskie.

@Faraluch: jak to nie ten sam kaliber? Dzisiaj na byciu makijażystką można całkiem nieźle wyżyć.
  • Odpowiedz
@rosso_corsa ale no granie w gry, graniu w gry nie równe. Jeśli się tym rzeczywiście interesujesz, znasz się na tym w jakimś stopniu, tworzysz gry, albo w jakiejś grze aspirujesz do grania na wysokim poziomie, to tak może to być zainteresowanie, ale dla większości "moje zainteresowanie to gry" jest takim samym stwierdzeniem co "interesuje się oglądaniem netflixa", albo "interesuje się oglądaniem telewizji". Gry fabularne, to jest ten sam sort rozrywki co
  • Odpowiedz
@niebieskatrytytka: No dobrze ale ktoś może naprawdę interesować się papierosami, zbiera, kolekcjonuje, zna ciekawostki, ale zainteresowanie jako gry bo gra w gta v dla zabicia czasu to nie jest zainteresowanie nie ważne jakbys uważał

Jak masz 160cm wzrostu i uważasz ze jesteś wysoki to nie znaczy ze jesteś wysoki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No dobrze ale ktoś może naprawdę interesować się papierosami, zbiera, kolekcjonuje, zna ciekawostki


@Anoniemamowy: No może i co w związku z tym? Ktoś uważa za zainteresowania, coś co wymaga większego zaangażowania, a ktoś inny nie. To subiektywne. Wykopki zawsze muszą ustalać "ostateczne" znaczenie pojęć. A tak naprawdę zazwyczaj chodzi o dowartościowanie się i napompowanie ego. On gupi ja mondry, ja lepszy.

znaczy ze jesteś wysoki


@Anoniemamowy: Bo kto
  • Odpowiedz