Wpis z mikrobloga

KTO W DZIEŃ CHŁOPAKA DOWIEDZIAŁ SIĘ ŻE JEGO BYŁA MA NOWEGO CHŁOPAKA PO KRÓTKIM CZASIE OD ROZSTANIA I PÓŹNIEJ N---------Ł NA SIŁOWNI AŻ SIĘ DYMIŁO?

1. JA


wrzucam to jeszcze raz nie dla plusów ale mam potrzebę porozmawiać z obcymi obiektywnymi ludźmi, tak Mirki, jesteście moją grupą wsparcia


#gorzkiezale #takietam #zapomnialemtagu #chwalisie #mirki #grupawsparcia
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyryhyb: Ja z metropolii nie jestem bo z mieściny 35k mieszkańców coś około i jak poznaje dziewczynę z wioski jakiejś to ona taka dziwna jest pod kątem zachowania i charakteru, nie chcę nikogo obrazić bo wieś zawsze spoko ale takie nieobyte z miastem są. Opowiadają o tej wsi, co robią, jak krowy doją, kury karmią no wtf ja się pytam, może słaby przykład ale może mnie zrozumiesz
  • Odpowiedz
@DamianUKF: No rozumiem, ja mam znam takie bardziej obyte - bo mieszkają na wsi, a do miasta do szkoły chodzą. Ogarnięte, no ale nie można też uogólniać. W sumie to nawet jak się znajdzie "miastową - szanującą się" to potem mogą być cyrki typu: "ile miałeś przede mną, z koleżanką na p--o chcesz iść tak?, dlaczego ty ją ruchałeś, ona brzydka przecież...". Trudno znaleźć teraz dziewczynę w 80% normalną (17-20lat)
  • Odpowiedz
@wyryhyb: no 100% racji masz. Kolega widzę starszy doświadczeniem i wiekiem pewnie też. Akurat w przedział trafiłeś idealnie. Niby jest taka co się z nią ustawiłem na następny weekend ale nie wiem czy #friendzone nie będzie no ale czas pokaże. A co do tych pytań co mogłaby zadać dziewczyna to luzik jest. W życiu tylko 3 panny miałem (długie dystanse). I na każde odpowiadam bez problemu
  • Odpowiedz
@DamianUKF: Zawsze może być friendzone z bonusem :D Ale wnioskuję że Ciebie takie akcje nie kręcą skoro 3 kobiety = 3 długie związki. A odnośnie wieku zdziwiłbyś się... Popyta popyta, ty odpowiesz - ale wiesz 'co za dużo to nie zdrowo' ;)
  • Odpowiedz
@wyryhyb: Dobre to z tym bonusem ;d nie wpadłem na to no ale sam się domyśliłeś że mi to nie odpowiada, po za tym do tanga dwojga trzeba. Ja kurde taki niby twardy chcę być ale wraz gdzieś romantyk taki trochę i zawsze za dobry byłem.
  • Odpowiedz