Wpis z mikrobloga

KTO W DZIEŃ CHŁOPAKA DOWIEDZIAŁ SIĘ ŻE JEGO BYŁA MA NOWEGO CHŁOPAKA PO KRÓTKIM CZASIE OD ROZSTANIA I PÓŹNIEJ N---------Ł NA SIŁOWNI AŻ SIĘ DYMIŁO?

1. JA


wrzucam to jeszcze raz nie dla plusów ale mam potrzebę porozmawiać z obcymi obiektywnymi ludźmi, tak Mirki, jesteście moją grupą wsparcia


#gorzkiezale #takietam #zapomnialemtagu #chwalisie #mirki #grupawsparcia
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamianUKF: Nie martw się, ja kiedyś 2 miesiące przed zaprosiłem na wesele dziewczynę która mi się podoba, z która mi sie fajnie imprezuje i ogólnie jest w porządku (tzn tak mi sie wydawało). 2 dni przed imprezą napisała mi na facebooku, że nie może bo musi jednak się uczyć, ale w przerwie może iść ze mną na spacer. #gorzkiezale
  • Odpowiedz
@DamianUKF: Jak po miesiącu oficjalnie ma "nowego", to mam dla Ciebie złą i dobrą wiadomość. Zła - on taki nowy to wcale nie jest ;) Dobra - masz ścierę z głowy. Lepiej prędzej niż później.
  • Odpowiedz
@valdo: to co mówisz biorę z dystansem bo opierasz się na kilku moich słowach ale to jest pikuś, nie żebym zaczynał jakiś gówniany temat, ale chyba porządnie dostałeś po dupie od bab i to nie raz, skoro tak mówisz
  • Odpowiedz
@valdo: @DamianUKF: Idealny cytat z Lalki B.Prusa: "Trzeba było poznawać kobiety nie przez okulary Mickiewiczów, Krasińskich albo Słowackich, ale ze statystyki, która uczy, że każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką."
  • Odpowiedz
@DamianUKF: Moja opinia też jest luźno związana z tym co napisałeś. Po prostu połączyłem swoje bardzo bogate doświadczenie, obserwację związków znajomych / rodzeństwa, sposoby nawiązywania nowych bliższych znajomości oraz zwyczajny rachunek prawdopodobieństwa ;) Stąd taki, a nie inny wniosek. Wniosek gorzki, niestety w wielu przypadkach prawdziwy.
  • Odpowiedz
@valdo: W porządku, ja rozumiem.

@wyryhyb: tzn wiesz, ja niby taki już ogarnięty po tych 2 miechach i na tańce i z laskami się umawiam, siłka, szkoła itd, zajęcie jest na okrągło ale takie słabe to pocieszenie to wszystko. Najgorzej jak jest gdzieś mowa o niej albo jak się dowiaduje cokolwiek
  • Odpowiedz