Wpis z mikrobloga

@Jurix:
DE wysłało prośbę o nowe loading tipy do Design Council, bo większosc jest albo przestarzała, albo wgl nie istnieje na pewne tematy.
Podesłałem 100+ loading tipów do DE na wszystkie tematy jakie chcieli, począwszy od press spacebar to jump i prostych tipów dla nowych do tego jak sobie radzić z niektórymi akolitami na steel path, jak expić, co robić w railjacku itd itp.
Nie wiem, które zostaną wybrane, ale jeżeli
S.....0 - @Jurix: 
DE wysłało prośbę o nowe loading tipy do Design Council, bo więks...

źródło: comment_16276730057JfBr8QuqDmFP4436ud9RK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Savire510 jeśli ankieta była skierowana do ciebie to faktycznie gratki, a jeśli gdzieś z forum to obstawiam że remnants of the void już wysłali 20x więcej
  • Odpowiedz
@Adrien: Ankieta jest skierowana do design council na forum. Design Council nie jest publiczne.
Od kiedy napisałem tutaj o tym to dosłałem kolejne kilkadziesiąt tipów.

Chcę poczuć ten prestiż wnerwiania ludzi na loading screenach. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pytanie tylko czy wybiorą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Savire510 jeśli tipy będą faktycznie dobre to nie będziesz wnerwiał ( ) Takie pytanko jeszcze bo mnie nurtuje dlaczego na broni Cerata, mimo najwyższego statusu slash za każdym razem wchodzi impact który jest znacznie mniejszy w statystykach.
  • Odpowiedz
@s4vbi: Tu nie chodzi o to czy ktoś to przeczyta. Tak szczerze to mam to gdzieś, jak przeczytają to fajnie, może dowiedzą się czegoś czego nie wiedzieli, jak nie to nic sie nie stanie.

Tu chodzi o prestiż ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ilu graczy może powiedzieć, że ma swój nick wypalony na loading screenach? To unikalna rzecz, dosłownie achievement.
Tak jakby ktoś był w tych starych
  • Odpowiedz
  • 0
@Savire510 wypatruję twojego nicku i coś nie widać. Na pewno będzie nick? Bo wszystkie tipy co są maja 'Tenno Councillor' + dwie litery zapewne inicjały jakieś
  • Odpowiedz