Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius: A teraz cofnijmy się w czasie, przed rządami PiSu...

Gdyby ktokolwiek coś takiego zapostował to bym wzywał znachora, bo chłopa #!$%@?ło. A teraz? Boże co ten rząd zrobił z tym krajem :(. Żeby Tusk był świetną alternatywą.
@Ordo_Publius: Rany, Wy serio tak się tasujecie do Tuska? Ja rozumiem, że PiS to najgorsze co nas spotkało, ale serio, powrót PO Was aż tak uraduje? Mnie to utwierdza w przekonaniu o 2 rzeczach: Polacy mają pamięć złotej rybki (lub na wykopie gimby tak propsują Donalda), a dwa, że Tusk jest mega charyzmatyczny.
Rany, Wy serio tak się tasujecie do Tuska? Ja rozumiem, że PiS to najgorsze co nas spotkało, ale serio, powrót PO Was aż tak uraduje? Mnie to utwierdza w przekonaniu o 2 rzeczach: Polacy mają pamięć złotej rybki (lub na wykopie gimby tak propsują Donalda), a dwa, że Tusk jest mega charyzmatyczny.


@BulgarskiTaboret: Doskonale pamiętam rządy PO, pamiętam poprzednie PiSu, pamiętam aferę Rywina (śmieszne, taka mała aferka zabiła rząd, a teraz?),
@chigcht: Nie ma dobrej alternatywy która realnie mogłaby zagrozić PiS.

Bo co? Konfa? Lewica? Psl?

Nie mam pojęcia, co miałoby być lepszą alternatywą. Za PO było #!$%@? w opór, ale stabilnie. A za PiSu nigdy nic nie wiadomo. Nagle im się odwidzi i uznają, że dadzą mieszkanie dla każdej rodziny z dzieckiem. Kto wie? Zaraz uznają, że minimalna 10k to super pomysł.

Wolę stabilną #!$%@?ę jaką jest wchodzące w dupę Niemcom
@Ordo_Publius: Rany, Wy serio tak się tasujecie do Tuska? Ja rozumiem, że PiS to najgorsze co nas spotkało, ale serio, powrót PO Was aż tak uraduje? Mnie to utwierdza w przekonaniu o 2 rzeczach: Polacy mają pamięć złotej rybki (lub na wykopie gimby tak propsują Donalda), a dwa, że Tusk jest mega charyzmatyczny.


@BulgarskiTaboret: Konfiarze i razemki już miały swoją szanse i dzisiaj sie szturchają sisiorami z karakanem tak jak