Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema

Próbowałem zapoznać se jakąś dziołchę online #randkujzwykopem i dramat jest.

Mam 24 lata, 186 cm wzrostu, 80 kg, mordę 5-5,5/10 wg. #photofeeler , swoje mieszkanie w dużym mieście i co miesiąc z outsourcingu IT wpada pięciocyfrowa wypłata na moje konto.

Na #tinder czy #badoo zaledwie kilka matchy z czego jak się potem w praniu okazuje są to #p0lka które najwyraźniej chlały z badboyami kiedy ja się uczyłem i ciężko pracowałem na swoją pozycję na rynku pracy- robią gównostudia albo #!$%@?ą za 3k maksymalnie sprzedając szmaty fast fashion w sieciówkach czy coś w tym stylu. Często mają nadwagę albo "bagaż" z poprzednich związków. Oczywiście po co informować o tym w opisie, niech jeleń przyjedzie po księżniczkę i się przekona, że na miejscu jest +20 kg do zapakowania do gabloty. Jak można w dzisiejszych czasach cateringów dietetycznych, appek do monitorowania ilości kcal być #!$%@? ulanym czołgiem i dodatkowo ukrywać ten fakt za fotkami sprzed 5 lat?

Jednym słowem masakra. W ogóle taka rozkmina: dlaczego sprzedawczynie z centrów handlowych podbijają do wysokich, ogarniętych gości z IT takich jak ja zamiast do np. magazynierów ze swojej kasty? Dlaczego nie można dostać matcha od ogarniętej kobiety na poziomie która robi w korpo przykładowo i nie jest ulana? Jakim cudem założyć rodzinę niby?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6101f5f4cbea6c000a5b6fcf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 91
@Kr12345: Tak, miałem taką sytuację niedawno, to spojrzenie było dość wyraźnie czuć :) Szkoda tylko, że ogromna odległość i pani nie odezwała się (kontakt początkowo dała). Na ulicy jest jednak trudniej gdy ktoś się porusza choć czasem warto spróbować. Na eventach o tyle lepiej że ludzie stoją, kręcą się dookoła, większa szansa na kontakt wzrokowy. Mobilizacja jest tu chyba kluczem, trzeba zwyczajnie od czasu do czasu gdzieś wyjść i już :)
@MatiKosa: dokładnie, trzeba wychodzić. Ja ba przykład nie dałabym się zaczepić na ulicy, to nie jest dla mnie miejsce i nastrój, bo zwykle bardzo się spieszę. No i jak sam widzisz - wychodzenie działa, a jeszcze się taki nie urodził, co mu wszystko wychodziło za 1. razem
@AnonimoweMirkoWyznania: Najwyższy czas zrozumieć, że goście z IT (ja też się do nich zaliczam) są zwykłą klasą robotniczą. Nie powinieneś czuć się lepszym od pana Mietka z budowy tylko dlatego, że w pracy zamiast mięśni używasz głowy. Im szybciej to zrozumiesz tym mniej zgorzkniały będziesz.
@AnonimoweMirkoWyznania

dlaczego sprzedawczynie z centrów handlowych podbijają do wysokich, ogarniętych gości z IT takich jak ja zamiast do np. magazynierów ze swojej kasty? Dlaczego nie można dostać matcha od ogarniętej kobiety na poziomie która robi w korpo przykładowo i nie jest ulana?


Dlatego

mordę 5-5,5/10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zakladajac, ze to nie bait.

Mozna bez problemu wyrwac fajne panny, ale do tego trzeba miec odrobine bajery. Widzac, ze Ty skupiasz sie na cyfrach na koncie i mieszkaniu w miescie moge spokojnie zalozyc, ze takiej nie masz xD Pomijam reszte Twojego posta, bo wychodzi na to, ze jestes totalnym bucem, ktory nie powinien wyrac nic powyzej 4/10.

"No ale on jest ogarniętym informatykiem i też jest w topce facetów
Mam 24 lata, 186 cm wzrostu, 80 kg, mordę 5-5,5/10 wg. #photofeeler , swoje mieszkanie w dużym mieście i co miesiąc z outsourcingu IT wpada pięciocyfrowa wypłata na moje konto.


@AnonimoweMirkoWyznania: masz tzw iluzję komptencji. Sam przez to przechodziłem.
Też mi się wydawało, że skoro mam po siłowni sylwetkę 9/10 (ale morda i wzrost 2/10) i zarabiam gruby hajs w IT to będę dla kobiet atrakcyjny bo jestem kimś. Nic bardziej
@ZjadaczPrzegrywu: związek stereotypowej sklepikarki z kimś obytym, kto mieszka w jakimś standardzie, pracuje umysłowo na sensownym stanowisku, ma jakieś zainteresowania, obytym w świecie, który podróżował etc. nie ma szans.
Może być jakaś fascynacja faceta dziewczyną jeśli jest piękna, dziewczynie z kolei może imponować, że jej facet odwiedził x krajów, ma szerszą wiedzę, coś ciekawie opowiada, ma jakieś pasje... ale później jak emocje opadną to zaczynają się problemy - to inne światy.
No ale on jest ogarniętym informatykiem i też jest w topce facetów jeżeli chodzi o zarobki to chyba ma prawo wymagać tego samego?


@Lucider5: Skoro jest w topce facetów pod względem zarobków niech sobie szuka dobrze zarabiającej brzydkiej programistki. :)