Wpis z mikrobloga

@KarmazynowyAstrofizyk: obserwujac wrzutki z niego i z NIE na wykopie czy ogolnie w socialach to mam wrazenie, że tak bardzo popularny był na poczatku lat 90. Wtedy mnie NIE też smieszyło. Miałem mniej niż 10 lat. Więc może i Urban jebnie w kalendarz (ja go nawet w pewnym sensie podziwiam, choć gardzę) ale jego pokolenie zastapi nowe, obawiam się ze gorsze, bo nie pamiętające jego czasów.
  • Odpowiedz
@Meybah: śmieszny dziadzia, w przeciwności do uśmiechniętego wujka Goebbelsa może dożyć naprawdę sędziwego wieku.

@bajbuss: jeśli czytałeś NIE mając mniej niż 10 lat (czyli kupione w formie papierowej), to też jego czasów nie pamiętasz, bo kiedy naradzał się, żeby zabić Popiełuszkę miałeś max. 3 lata.

ale jego pokolenie zastapi nowe, obawiam się ze gorsze

Ciągle to słyszę od starszych, a także od ludzi w swoim wieku i mam wrażenie, że po prostu wszyscy chcą wybielić swoje własne pokolenia, "bo mieliśmy gorzej", "bo było ciężej", "bo młodzi niemoralni", a prawda jest taka, że młodsze pokolenia też mają umysły, często mniej zatrute propagandą od starszych i to, że lubią przeglądać śmieszne obrazki w Internecie nie czyni z nich imbecyli. Mieliśmy ciężej, więc powinniśmy zadbać o następnych i uczyć ich, co było zrobione źle, a nie ganić za to, że mają pozytywne podejście do świata. Faktem jest, że mniej plują na samych siebie niż
  • Odpowiedz