Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ciężko się czyta te wasze wysrywy xD.

Współczuję, że mieliście takie doświadczenie z kobietami ale to może wynika z tego, że coś nie do końca było też z wami?

Trwacie w relacjach, gdzie musicie się prosić o bzykanie, płaszczycie się jak jakieś pieski, a później się dziwicie, że ksiezniczkują.

Coś Ci nie pasuje w związku? Rozmowa o swoich potrzebach. Nie działa? Rozstajesz się i tyle.
Współczuję, że mieliście takie doświadczenie z kobietami ale to może wynika z tego, że coś nie do końca było też z wami?

@MaresMiszcz: nie wiem, czy do mnie pijesz, ale laska która mnie zdradziła z włoskim czadem doktorantem później przez 2 lata do mnie pisała prosząc o spotkanie. Czad oczywiście ją olał, no ale był już wtedy kimś a ja zwykłym studentem więc gadzi mózg zadziałał.

także sorry to nie ja
które bronią własnych racji na wykopie


@baton-: Czyt. interesów płci, dyktujących im zachowania.

no i możesz wytłumaczyć co ten screen miał do rozmowy


Ci którzy mieli zrozumieć, zrozumieli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiem, że ty żyjesz w przegrywie, ale życie może być bardzo przyjemne. Ciebie to raczej nie czeka w pełnym wymiarze, ale lalka na pewno pomoże ci ulżyć w cierpieniu


@GordonSzamlej: Gówno wiesz i je
@baton-: Im bardziej bronisz wyidealizowanego, nieprawdziwego wizerunku kobiet, wykreowanego przez nich i na ich własne potrzeby, tym na większą hipokrytkę wychodzisz w kontekście swoich poczynań. Poza tym nie pokazałaś konsekwencji w rozumowaniu w tej dyskusji, więc reszty nawet nie zamierzam komentować poza stwierdzeniem, że nie jesteś w stanie znieść faktów. ()