Wpis z mikrobloga

Mimo, że większość rozrastającej się społeczności blackpill to nie-prawicy, a część to giga-ruchacze


@swiety_spokoj:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Źródło: instytut danych z dupy

Dzięki, dawno mnie już tak ktoś nie rozbawił na wykopie XDDDD
  • Odpowiedz
śmieszne jest to, że wy blackpillowce macie to do tego, że czytacie dyskusję nt blackpillu, i na początku #!$%@? 100 plusów, a pod koniec dyskusji gdzie wychodzi, że racji nie masz, nagle pustka xD nikogo już nie ma xD śmieszna jest ta ignorancja ale jednocześnie przerażająca jak bardzo wam potrzebne jest trwanie w bańce


@baton-: dostałeś nawet link, pod którym mogłeś znaleźć prace naukowe na te tematy. Przed czasami małżeństw rozmnażało
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj aaa czyli to jest te twoje 50% hahaha xD ja jebe
Ale ja nie płaczę. Jestem kobietą jakbyś do tej pory nie zauważył.
Powiedz mi może jeszcze ile wg ciebie jest tych dobrych kobiet, na którą akurat ty trafiłeś? XD
  • Odpowiedz
Źródło: instytut danych z dupy

Dzięki, dawno mnie już tak ktoś nie rozbawił na wykopie XDDDD


@4kroki: jesteś ignorantem i po prostu sorry, że to powiem, ale głupkiem z którym dyskusja jest prawdziwym terrorem. Ty nie masz pojęcia jak dyskutować na poziomie przy pomocy argumentów.

Zapoznaj się najpierw jakie są statystyki i ilu ludzi faktycznie nie rucha, nadal jest to niewielki promil. Pooglądaj materiały blackpillowców i zobacz co to są za
  • Odpowiedz
aaa czyli to jest te twoje 50% hahaha xD ja jebe


@baton-: tak planktonie XD ze 100% ludzi odpada 20% nie rozmnażających się. Zostaje więc 80%, KTÓRE STANOWI 100% ROZMNAŻAJĄCYCH SIĘ, A Z NICH 67% stanowią k0biety, a 33% mężczyźni. Matematyka na poziomie podstawówki, ja #!$%@? jak wy żyjecie i zarabiacie jak nie potraficie zrozumieć tak banalnego konceptu XD różowe jak zawsze #przegryw logiczny i intelektualny. Później nie dziwota że 84%
  • Odpowiedz
  • 3
@swiety_spokoj Generalnie sprowadzanie kobiet do roli kucharek, sprzątaczek i seks lalek to całkowite wypaczenie idei związków. Nie po to wchodzi się z kimś w głębsza relacje, żeby sprowadzić go do usługodawcy co najwyżej kilku usług (rozumiem, tak się bardziej opłaca, niż płacić za to profesjonalistom). Związek to zaspokojenie potrzeby intymności, bliskości, poczucia bezpieczeństwa, bycia kochanym i zaopiekowanym i jednocześnie kochania i opiekowania się. Tego nie zastąpi ani seks robot, ani wibrator.
  • Odpowiedz
@daniel700 polecam psychoterapię i psychiatrę. Także okulistę, ciężko mi stwierdzić bo nie wiem czy to wada wzroku czy omamy wizualne jeżeli moje długie teksty komentarza widzisz jako jedno słowo. Wyjdziesz z tego
  • Odpowiedz
seksrobotów, ale w cenie będącej w zasięgu polskiego portfela, tak do kilku tysięcy złotych


@Lolenson1888: To nierealne za nowego sexrobota. Dobra silikonowa Lalka z wykończeniem kosztuje 8-10k złotych.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Po prostu poczekajmy i zobaczymy co się będzie działo :) Skoro produkt jest to znaczy, że i zapotrzebowanie rośnie. A aktualnie tego typu robotów produkowane są setki dziennie, więc odpowiedź nasuwa się sama ¯\_(ツ)_/¯ Ja też uważam, że to wszystko jebnie ale nie aż tak mocno. Osobiście mi to wisi, na rynku daję sobie radę ale i zabawką pewnie kiedyś nie pogardzę chociażby dla samego przetestowania nowych ''technologii''
  • Odpowiedz
Związek to zaspokojenie potrzeby intymności, bliskości, poczucia bezpieczeństwa, bycia kochanym i zaopiekowanym i jednocześnie kochania i opiekowania się. Tego nie zastąpi ani seks robot, ani wibrator.


@mojwa: k0bieca biologia nie pozwala szczerze pokochać kogokolwiek poniżej ~6/10. Dla takich panów statystyzcnie lepiej kupić robota, bo tego o czym mówisz i tak nie otrzymają, a zostaną wykorzystani.
  • Odpowiedz