Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj:

to nie jest dobryprzykład. Mężczyzna nie pchał się sam na ten świat, rodzi się i chce mu się ruchać, przekazanie genów to jedna z silniejszych potrzeb. Jest jak jest, ale to nie oznacza, że należy zaakceptować taki stan rzeczy. Poza tym od kurki nie złapiesz HIV.


Tak samo jak kobieta nie pchała się na ten świat. Rodzi się i chce ruchać tylko przystojniaków. Najwyraźniej nawet wtedy, gdy musi się dzielić
Tak samo jak kobieta nie pchała się na ten świat. Rodzi się i chce ruchać tylko przystojniaków. Najwyraźniej nawet wtedy, gdy musi się dzielić z inną. Twoje potrzeby nie są ważniejsze od potrzeb kobiet. A poza tym PrEP z połączeniem prezerwatyw daje praktycznie stuprocentową pewność, że nie złapiesz HIV


@TeBerry: ja nigdy nie mówiłem, że należy tego zakazać xD Tylko, że zaniżanie liczby partnerów to #!$%@? z ich strony, a prawie
@baton- napisałam, że jesli uważacie kobiety za hipergamiczne, złe i roszczeniowe to się za nie nie bierzcie. Czyli rozumiem, że moja zdrada sprawia, że jestem albo hipergamiczna albo zła. Tak uważasz?
To będzie jak spadek z trzeciego piętra na ryj dla różowych, które dziś w wieku 16-17 lat mają świat u stóp i księżniczkują, podczas gdy jedyne co oferują to młodość i cipę. Ale jakim kosztem...


@swiety_spokoj: nie widze nawet pol powodu, dla ktorego mialabym seksroboty widziec jako problem xD

w ogole zakladanie, ze istotnie wiekszy procent facetow niz kobiet swiadomie wypisze sie z tego rynku to zwykle wrozenie z fusow i
@swiety_spokoj:

ja nigdy nie mówiłem, że należy tego zakazać xD Tylko, że zaniżanie liczby partnerów to #!$%@? z ich strony, a prawie każda tak robi.


Ja to doskonale rozumiem. Kobiety podobnie postrzegają tak facetów korzystających z usług prostytutek, no ale mimo tego nigdy nie zamierzam tego zataić. Ale, jednak trochę ich obronie. Bo jednak one się boją reakcji chłopaka oraz otoczenia. Takie kobiety są wyzywane od szmat, dziwek i tym podobnych.
Coś Ci nie pasuje w związku? Rozmowa o swoich potrzebach. Nie działa? Rozstajesz się i tyle.


@MaresMiszcz: xD a seks skąd wtedy dostaniesz? Różowa w minutę dostanie jeśli ma ochotę, facet o ile nie jest chadem nie.

Ty pewnie oferujesz nam pajacerkę: znalezienie pasji która nas nie interesuje byle zainteresować kobiety, wyjścia towarzyskie, udawanie, ogólnie masa starań tylko żeby zaruchać, przy czym kobieta i chad nigdy nie muszą się starać, bo
@knur3000: juz wolę chyba konia walić niż się prosić o seks.

Nie chodzi mi o żadną pajacerkę, znajdź sobie kobietę która pokocha Ciebie, a nie osobę, którą udajesz i która się normalnie bzyka, a nie kombinuje z bólem głowy.

Prywatna lalka, spoko, nie mam nic so tego. Po prostu nie piszmy wysrywów ze wszystkie bqby są złe xD