Wpis z mikrobloga

no ale jak to się ma do mema?


@mojwa: tak, że nie opyla się w wielu przypadkach starać o związek będąc mężczyzną. Nieadekwatna inwestycja i ryzyko do korzyści.

czy twoja dziewczyna wie jakim brakiem szacunku unosisz się do kobiet?


@baton-: Kobiety szanuję, k0biety szkaluję. Z początku trochę ją to wkurzało, ale u mnie to ma wielowymiarowe podłoże. Poza tym nie udało jej się jeszcze obalić ani jednego z moich wysrywów.
no i ciekawe w jaki sposób odróżniasz kobiety i k0biety, po tym czy chcą kogoś poniżej 6/10?


@baton-: kobieta = nie księżniczkuje, szuka partnera a nie frajera, nie patrzy na zarobki tylko na serduszko, potrafi wspierać, a nie odchodzi gdy tylko samiec osłabnie, stawia na partnerstwo, a jeśli nie odnajduje się w tradycyjnej roli kobiety, to potrafi zrekompensować to pracując / posiadając jakieś talenty

k0bieta = księżniczkuje, szuka czada albo frajera,
@baton-: niestety nie wygrasz z przegrywem ani nie przekonasz go do niczego, ponieważ przegryw żyje w alternatywnej rzeczywistości. Należy przegrywowi życzyć jak najszybszego zdobycia seks lalki. Cokolwiek, co jeszcze bardziej rozgranicza go od świata ludzi jest pozytywne ;)
kurde dziwna sprawa, że większość kobiet jakie znam to właśnie kobiety a nie k0biety


@baton-: dżizas, a może gdybyś poznała cały świat to inny obraz by się wyłonił? A może to co mówią kobiety średnio przekłada się na ich rzeczywiste działania i motywacje? Bo mają dobrze rozwiniętą inteligencję społeczną i doskonale wiedzą co powiedzieć, żeby wypaść w dobrym świetle? A może z racji, że sama jesteś tej płci to wybielasz ten
@swiety_spokoj:

ja mam dziewczynę, ale jestem czad-lite i mi przypada taka kochająca.


ja bym wymieniła na lalkę. Skoro jesteś chadlite to tylko czekać aż wskoczy na bolca prawdziwemu chadowi. Z tobą jest wyłącznie na przeczekanie, zobaczy lepszą gałąź to zobaczysz ile warta jej miłość. Ale nie, twoja na pewno jest wyjątkowa( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
ja bym wymieniła na lalkę. Skoro jesteś chadlite to tylko czekać aż wskoczy na bolca prawdziwemu chadowi. Z tobą jest wyłącznie na przeczekanie,

@GordonSzamlej: już jedna mi się puściła z włoskim czadem doktorantem. Od tamtej pory jestem niezniszczalny, bo bardzo to przeżyłem. Mizoginia do tej pory ze mnie wyłazi. Ale przynajmniej bez problemu ją rozczytałem, to po prostu czuć jak ktoś Cię zdradzi. Poza tym ona też kiedyś była zdradzona więc
@an0nisnanana: no i dalej nie wiem co to ma do tego xD masz jakiś screena komentarza, i cokolwiek napiszę o relacji kobiety i mężczyzny mój argument nie ma żadnej wartości, bo moja przeszłość na moim profilu jest całkowicie transparentna xD
taka prawda. na jego miejscu czeka chad, a nie jakis chadlajcik. złapię się za niedługo za lepszą gałąź a on jest cuckiem, że zaczął taką relację wiedząc jak się skończy


@baton-: XDDDD najpierw się wykłócała pół dnia, żeby na końcu się okazało że sama jest hipergamiczną bestią, w dodatku teraz sama mi wmawia że każda jest taka sama, a pół dnia przekonywała że nie XDDDD

XDDDDDD #!$%@? kwikłem grubo, ehhh baby