Wpis z mikrobloga

@cecidimus: Raczej nie dzwonią z odmową, tylko olewają petenta. Czasami napiszą zbiorowego maila jak im się przypomni 3 miesiące po zakończonej rekrutacji. Najrzadziej napiszą szybko po podjęciu decyzji negatywnej, ale się zdarza. A niektóre firmy nawet feedback z rekrutacji dają wtedy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@cecidimus: pamietam w jednej firmie po niepozytywnym zakonczeniu rekrutacji (ktora notabene miala 5 etapow) dostalem maila z wyjasnieniem aspektow, gdzie mogę sie poprawic i dlaczego wybrali kogos innego na to stanowisko. Wypunktowali również moje mocne strony i kazdy sie rozstal zadowolony z rozmowy mimo slabego zakonczenia. Mozna jak widac ¯\_(ツ)_/¯
@cecidimus: Pamiętam jak kiedyś rekruterka powiedziała mi, że zadzwoni do środy i NA PEWNO zadzwoni, bo jej firma zawsze od mawia. W środę o 23 będąc na randce z kumpela stwierdziłem, że #!$%@?ę tą firmę, która po raz drugi z rzędu #!$%@? git i wkręca, że zadzwoni, chociaż nie dzwoni.

W czwartek koło 16 dostałem telefon od rekruterki, że zostałem przyjęty do swojej pierwszej pradcy w programowaniu :P

Także ziomuś nie