Wpis z mikrobloga

Witam, dostałem dzisiaj taką wiadomość, nie wiem czy mam dzwonić, czy jechać tam od razu, 40% z 15 milionów to duża kasa, taka okazja co robić:

Od Michael.Coles



Telefon: +442036279952



Drogi Przyjacielu, jestem Pan Michael.Coles, Senior Relationship Manager, NatWest Bank. Błagam o Twoją uwagę, aby wysłać Ci dzisiaj e-mail i mam nadzieję, że zachowasz to w ścisłej tajemnicy, aby zapewnić sukces. Odkryłem konto STEVE'A HARRISA (ofiary osuwiska w Oso) z saldem kredytowym w wysokości 15 milionów funtów w naszym banku. Mam szczegóły, aby skutecznie ubiegać się o ten fundusz, ale jako pracownik banku, ja ani moi krewni nie możemy złożyć roszczenia. Proszę przyjąć moją ofertę jako "Beneficjent" i mieć pewność co do formalności prawnych dla pomyślnego przelewu w Twoim imieniu. 40% funduszu należy do Ciebie jako partnera w transakcji.



Proszę o rozważenie mojej oferty i przesłanie (Twoje imię i nazwisko, adres kontaktowy i numer telefonu), abym mógł ponownie sprofilować fundusz w Twoim imieniu jako beneficjent i podnieść zatwierdzenia płatności na wybrane przez Ciebie rachunki. Czekam na pilną odpowiedź lub telefon, dlatego szczegółowo omawiamy. Dzięki w oczekiwaniu na twoją natychmiastową odpowiedź.

Serdeczne pozdrowienia,

Michael.Coles,


Starszy Doradca ds. Relacji,


NatWest Bank S.A.

#gielda #spadek #banki #bankowosc #darowizna
  • 11
Od Johna Maude .a

Telefon: +442036279952

Drogi Przyjacielu, Jestem Pan John Maude, Regionalny Dyrektor Zarządzający, NatWest Bank. Błagam o Twoją uwagę, aby wysłać Ci dzisiaj e-mail i mam nadzieję, że zachowasz to w ścisłej tajemnicy, aby zapewnić sukces. Odkryłem konto STEVE'A HARRISA (ofiary osuwiska w Oso) z saldem kredytowym w wysokości 15 milionów funtów w naszym banku. Mam szczegóły, aby skutecznie ubiegać się o ten fundusz, ale jako pracownik banku, ja ani