Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 32
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:03, Poniedziałek, 26 lipca 2021. Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny. Słońce wstało dziś o 04:48. Świecić będzie 16 godzin i 9 minut, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:57. Ciemna noc zapadnie o 22:55, ale gwiazd można wypatrywać od 21:45.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 21
Dzień dobry,

Nie mogę zdjec z mojego telefonu wrzucać, wrócimy do Polski to dopiero wrzucę parę. Jestem hardkocerm(òóˇ) w sobotę tak się schlalem ze znajomymi nie pamiętam jak wróciliśmy do domu. Podobno klnelem i krzyczalem przy tutejszej policji, na szczęście nie zatrzymali mnie, sikałem na apteke tak centralnie na widoku. Wstyd ¯_(ツ)_/¯ zrobiłem wiochę ale znajomi powiedzieli za tak miało być. Wódki rok nie piłem
Dzień dobry w poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

@Dziesion: nie zdziw się, jak po polsku się szybciej dogadasz niż po angielsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie ze starszymi, we Lwowie nie było z tym problemu (aczkolwiek jest to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@lenythenub: witamy z powrotem ʕʔ Mam nadzieję, że w nowej pracce fajnie i że daje dużo satysfakcji!

@wynalazek_one: mam flashbacki z młodości aaaa!

@Dziesion Гарного відпочинку ʕʔ Czasem trzeba się zresetować i trochę zrzucić ciśnienia. Uważaj na siebie, ale korzystaj na maxa! Bardzo piękne miejsce, zawsze chciałam pojechać. Może jak Dziąślak będzie większy to się uda ( u)
Pobierz shittysupport - @lenythenub: witamy z powrotem ʕ•ᴥ•ʔ Mam nadzieję, że w nowej pracce ...
źródło: comment_162728833092NstukiK1XlNHUyaQFBaU.jpg