Wpis z mikrobloga

@Kauabang: namiot do turystyki jak najbardziej stosuję i sobie chwalę ;) Szybki weekend daleko od domu wolę w aucie albo na kwaterze, zyskuje się dużo czasu i mobilności.

Namiot spoko, ale wchodzimy w konkretne problemy namiotowe, podczas gdy auto skutecznie je rozwiązuje:

- nie trzeba szukać dobrej ziemi, w namiocie malutki korzeń, dołek albo kamyk przeszkadza cała noc. Autem parkujesz w miarę poziomo i gitara. Przy dużym zmęczeniu wskakujesz na tył,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolejny_wolny_nick: racja, Zajęcznik dobry tylko na dobicie kilometrówki. Zjeździłem 60 km po drugiej stronie i już nie chciało mi się tam wjeżdżać. Mogliby pomyśleć nad rozbudową tras po naszej stronie. Ty wiesz co się tam buduje przy parkingu? Jakieś cyklo centrum będzie na wzór strony czeskiej?
@Tracz_Janusz: 2016 D4 181hp, FWD (oszust ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ze skrzynią 8 Aisin. Ciężko powiedzieć bo mam dopiero 5kkm wylatane i nic się nie psuje, nawet oleju nie dolewam wbrew opiniom na różnych forach, a kupiłem poleasingowy z takim przebiegiem że przy mojej jeździe życia zabraknie by dobić do magicznych 180kkm :D Olej w skrzyni 600, dorobienie kluczyka 500 i to tyle wydatków. W ASO wycenili