Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko, niedzielny rosół smakował? ()

Dzisiaj prezentujemy samochód, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać - Ford Mustang GT.
Jeden z najpopularniejszych muscle carów w jedynym "prawdziwym" wydaniu 5,0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idealny na dłuższy weekend ( )


#car4vip #samochody #mustang #wypozyczalniasamochodow
CAR4VIP - Cześć Mirko, niedzielny rosół smakował? (。◕‿‿◕。)


Dzisiaj prezentujemy ...

źródło: comment_1627239911gIAqDQXW1ksmhTEftYBNdH.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fakt, koń psuje wszystko. Powinien być upośledzony, żeby ta sesja w pełni oddała charakter tego samochodu i pozbawionych gustu właścicieli tych plastikowych strucli.


@dj_icek: Wiem, że chciałaś dobrze, ale za cholerę nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego czegoś ze zdjęcia, w pędzie. No chyba, żeby włożyć do beczki, a beczkę spuścić z góry...
  • Odpowiedz
na fejsbuniu / instagramie czyli takie coś co produkuje się hurtowo, jak najmniejszym kosztem.


@marecki22: Jak wszyscy lecą do gówna, to ty też musisz? To, że inni robią coś beznadziejnego, nie znaczy, że inni też tak muszą. Zrobienie fajnej sesji nie jest skompilowane, o ile wszystko się odpowiednio przemyśli i fotograf ma chociaż podstawowe umiejętności. A to, czym są robione jest bez znaczenia, bo kadry są z-----e.
  • Odpowiedz
@CAR4VIP:
- Co robi mój mustang do jeżdżen na polu z koniem.
A raczej jak się on,tam znalazł
- A zabrudzil sie i pojechalem umyc
- Rozdajo kubka z odrobiną słodkości robiłeś
- Nie
- Mustangiem za 250 tysięcy
  • Odpowiedz
@maciej-kozien: Zależy jak depniesz. Ja mam co prawda V gen. i wczoraj przy normalnej jeździe z dzieciakami spalił mi 11l/100. No ale jak sam jeżdżę, ciężko mi zejsć poniżej 14tu mając frajdę z jazdy. Mój rekord na razie to 8.6 litra w trasie. VI gen. powinna palić podobnie.
  • Odpowiedz
@Trollsky To tak jak i mi, dlatego kupiłem jak najmłodsze s197. Staram się na siłę przekonać do s550 ale są zbyt popularne i zniewiesciałe. Chociaż w sumie wczoraj widzialem jedna sztukę i powoli zaczynam na nie patrzeć bardziej przychylnym wzrokiem. :) Może kiedyś, jak zajeżdżę obecną sztukę...
  • Odpowiedz
@hepihipi: doskonale, a teraz dodakowe pytanie bo pochwaliłeś się dzieciakami. Jak jest z dzieciakami? Mamy 2 i nie planujemy tego wozu jako mainowy samochód na długie wycieczki, aczkolwiek chciałbym wiedzieć jak sprawdza się na takich trasach do 30km z dzieciakami na pokładzie.
  • Odpowiedz