Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko, niedzielny rosół smakował? ()

Dzisiaj prezentujemy samochód, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać - Ford Mustang GT.
Jeden z najpopularniejszych muscle carów w jedynym "prawdziwym" wydaniu 5,0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idealny na dłuższy weekend ( )


#car4vip #samochody #mustang #wypozyczalniasamochodow
CAR4VIP - Cześć Mirko, niedzielny rosół smakował? (。◕‿‿◕。)


Dzisiaj prezentujemy ...

źródło: comment_1627239911gIAqDQXW1ksmhTEftYBNdH.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@apo: Tanie, lekkie, duza moc, napęd na tył. Jak jest wyjazd z jakiejs imprezy ludzie chca sie popisac a skill zerowy. Dlatego nazywa sie je "crowd hunter" :)
  • Odpowiedz
@maciej-kozien Zależy ile wzrostu. Od 180cm wzrostu czepiasz głową o podsufitkę. Ja sam mam 182 i raz jechałem 70 km i nie narzekałem za mocno. Córka Ok. 150 cm normalnie siedzi z tylu ale nie lubi bo głośno:) Ja tam zawsze mowie ze 4 dorosłych w maluchu są Wawy potrafiło dojechać to i w Mustqngu się da. Ludziom się po prostu w duoach poprzewracało. Pamiętaj że w Cabrio dach może być
  • Odpowiedz
Zdjęcia robił chyba jakiś weselny kamerzysta. Bo skoro "Mustang" w nazwie to koniecznie trzeba w kadr #!$%@?ć jakiegoś konia od sąsiada, bez ładu i składu.
  • Odpowiedz
@hepihipi: A spoko ja mam dzieciaki lvl 5 oraz 8 więc 180cm im nie grozi szybko. Z kolei ja mam 190cm ale tym jeździł często nie będę a oglądałem Zachara i nie było tam bardoz źle. Ostatnie pytanie, ile bulisz rocznie na serwis tego autka?
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: Ja dałem 270 tysięcy zrabatowane z 320 tys. Ale Ja brałem full opcje i mnóstwo dodatków .Dostałem ogromny rabat całkiem przypadkiem , bo zamówili mi auto na gębę i przyszło nieco inne chociażby skory przyszły czarne zamiast czerwonych i jak powiedziałem wkurzony ze nie chce tego auta zaczęli sypać rabatami jak nawiedzeni ;)każdy inny salon dawał 10 tysięcy max rabatu.
  • Odpowiedz