Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko, niedzielny rosół smakował? ()

Dzisiaj prezentujemy samochód, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać - Ford Mustang GT.
Jeden z najpopularniejszych muscle carów w jedynym "prawdziwym" wydaniu 5,0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idealny na dłuższy weekend ( )


#car4vip #samochody #mustang #wypozyczalniasamochodow
CAR4VIP - Cześć Mirko, niedzielny rosół smakował? (。◕‿‿◕。)


Dzisiaj prezentujemy ...

źródło: comment_1627239911gIAqDQXW1ksmhTEftYBNdH.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@calkowitybrakrozumu wow! To faktycznie ladnie -50 k :D

Orientujesz sie ile kosztuje u Ciebie wymiana rozrządu oraz wymiana i hamulce takiej średniej jakości?

@prostymysliciel:

Klocki hamulcowe przód według polecenia gościa który jest fanatykiem mustanga i się nimi zajmuje to 650zl górna półka. Rozrząd to nie wiem , bo mam go dopiero 7 miesięcy i ma 13 tys przebiegu , a silnik pracuje na łańcuchu wiec podejrzewam ze zanim dojdzie
  • Odpowiedz
@calkowitybrakrozumu: Dokładnie, głównie przez opisane przez Ciebie rzeczy nie zdecydowałem sie na Mustanga. Super auto, ale jak by dali napęd na 4 buty to pewnie bym się zdecydował. Ale przez nadsterowność zawsze bym się bał depnąć mocniej.
  • Odpowiedz
@calkowitybrakrozumu: Dokładnie, głównie przez opisane przez Ciebie rzeczy nie zdecydowałem sie na Mustanga. Super auto, ale jak by dali napęd na 4 buty to pewnie bym się zdecydował. Ale przez nadsterowność zawsze bym się bał depnąć mocniej.


@Agri: jeżdżę tez sportowymi motocyklami i zawsze każdemu mówię ze to jedyne auto w którym czuje się mniej bezpiecznie niż na motocyklu. Jak mam być szczery to obiektywnie oceniając dla samego
  • Odpowiedz
@CAR4VIP: > A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Ameryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego Mustanga
to jak się dał złapać to wychodzi że nie taki szybki - może kulawy jakiś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz