Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1196
Dobra Mirki kto jest p------y bo nie wiem

Sytuacja taka, że narzeczona z córką od tygodnia jest na wakacjach a ja do nich dzisiaj dojechałem.

No i wczoraj musiałem się spakować. W mieszkaniu nie znalazłem żadnej torby podróżnej, a nie chciałem pakować się w reklamówkę.

No i wtedy patrzę. Zajebiste wiadro na ubrania. No i władowałem tam rzeczy. Wiadomo drobne na dół, na górę grubsze żeby się nie wysypało.

Zmieściłem jeszcze laptopa i klapki. No moim zdaniem IQ over 999999 w tym momencie jak ogarnąłem to wiadro.

OTÓŻ K---A NIE. Różowy ma za mnie bekę. Mówi, że jestem dziad i że jak można spakować się w wiadro. To jej tłumaczę że drobne na dół, grube na górę, klapki i laptop trzymają żeby się nie w------o na boki. No ale jej zdaniem jestem p------y. Torba podobno jest w innej szafie... I mogłem zajrzeć i się spakować jak człowiek.

Mirko pomosz.

#wakacje #podroze #mirkopomusz #zwiazki #modameska
Powuyo - Dobra Mirki kto jest p------y bo nie wiem

Sytuacja taka, że narzeczona z có...

źródło: comment_1627235940MBmlgiPtH7aanN2kGU6oPG.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Powuyo: ja przez ostatni rok pakowałem się w składany kosz na zakupy z Lidla, bardziej pakownego i wygodnego środka transportu nie miałem dawno. Ludzie się śmiali czasem ale wyebane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Powuyo: łi tam, współlokator na studiach mandżur na chatę w workach na śmieci woził. Jak kiedyś zostawił w przedpokoju to prawie mu dobytek życia do kontenera w-------m, bo nie obczaiłem że to lord na stancję z weekendu na wsi powrócił :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JokerBonifacy: k---a ziomek, już raz to robiłem.

Bo ogólnie przeważnie w reklamówkę, no ale żeby była taka duża to problem czasami znaleźć. Więc cyk do worka kiedyś to w-------m. No ale to jest siara trochę akurat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Powuyo: chciałam tylko napisać, że to najlepsze wiadro na ubrania jakie miałam w życiu. Ma mnóstwo zastosowań, a dzisiaj dopisuje Twoje do listy XD Zajebisty pomysł. Różowa niech się kieliszek winka napije i wyluzuje, bo taki pomysłowy facet to skarb.
  • Odpowiedz