Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1196
Dobra Mirki kto jest #!$%@? bo nie wiem

Sytuacja taka, że narzeczona z córką od tygodnia jest na wakacjach a ja do nich dzisiaj dojechałem.

No i wczoraj musiałem się spakować. W mieszkaniu nie znalazłem żadnej torby podróżnej, a nie chciałem pakować się w reklamówkę.

No i wtedy patrzę. Zajebiste wiadro na ubrania. No i władowałem tam rzeczy. Wiadomo drobne na dół, na górę grubsze żeby się nie wysypało.

Zmieściłem jeszcze laptopa i klapki. No moim zdaniem IQ over 999999 w tym momencie jak ogarnąłem to wiadro.

OTÓŻ #!$%@? NIE. Różowy ma za mnie bekę. Mówi, że jestem dziad i że jak można spakować się w wiadro. To jej tłumaczę że drobne na dół, grube na górę, klapki i laptop trzymają żeby się nie #!$%@? na boki. No ale jej zdaniem jestem #!$%@?. Torba podobno jest w innej szafie... I mogłem zajrzeć i się spakować jak człowiek.

Mirko pomosz.

#wakacje #podroze #mirkopomusz #zwiazki #modameska
Powuyo - Dobra Mirki kto jest #!$%@? bo nie wiem

Sytuacja taka, że narzeczona z córk...

źródło: comment_1627235940MBmlgiPtH7aanN2kGU6oPG.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@Powuyo: jak dla mnie super opcja. Ja się kiedyś spakowałem do kartonu po mikrofalówce xD
A różowa niech się uspokoi bo nikomu się krzywda nie stała a wszystkie rzeczy są na miejscu.

Edit: no i szacun za Kuboty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DerMitteleuropaer: pierwszy pomysł był taki, żeby jebnac to luzem na przednie siedzenie bo i tak jechałem sam.

Ale lubię #!$%@?ć i później bym zbierał rzeczy po całym samochodzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WstretnyOwsik: u nas z wanienka jest taka historia, że nigdy jej nie braliśmy bo było szkoda miejsca, zawsze na miejscu kupowaliśmy druga bo to kosztuje chyba ze 30 zł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@maszy666: ale ja naprawdę szukałem. Ona jest w takim miejscu, w którym nigdy bym się jej nie spodziewał, a wcześniej była tam gdzie jej szukałem. Uznałem, że różowa pakując siebie i dziecko, potrzebowała tyle toreb, że wszystkie zabrała.
  • Odpowiedz