Wpis z mikrobloga

Co do Klepackiej i zalewu hejterskich wpisów pod jej adresem. To nie jest żadną niespodzianką. Lewica na całym zachodzie ma taki sposób działania, że próbuje zamknąć wszystkim usta po przez prześladowanie nielewomyślnych np. w mediach społecznościowych czy po przez naciski na pracodawców. W ten sposób powodują, że nikt rozsądny nie chce przeciwstawiać się nawet najgłupszym wymysłom lewicy, bo można zwyczajnie na tym dużo stracić.
#tokio2020
  • 32
@PiccoloColo: @zirytowana_plaszczka @Hogataa26 Ale zwróćcie uwagę na to, że tacy ludzie też w pewnym momencie mogą nie wytrzymać krytyki i się zradykalizować. Większość ludzi nie jest obyta z taką wojenką ideologiczną i jak się znajdą w centrum czegoś takiego różnie będą reagować. Może też od początku była radykałką. Jak mówiłem, nie śledzę takich bzdur. Dla mnie to tylko jest pretekst do zwrócenia uwagi na szerszy problem.
@IdillaMZ Może powinieneś napisać taką wiadomość do Klepackiej, przez którą mogło się zradykalizować wiele osób, tym bardziej, że ona ma większe pole do popisu w mediach.
Poza tym, w jaki sposób ona bardziej się zradykalizuje? Będzie robić zamachy czy co?
Sama stała się narzędziem wojny ideologicznej sterowaną przez agendę prawicową.
ak mówiłem, nie śledzę takich bzdur. Dla mnie to tylko jest pretekst do zwrócenia uwagi na szerszy problem.


Jak nie śledzisz to nie rozumiem po co jej bronisz, sama z radością dołączyła do tej ideologicznej wojenki wygadując bzdury. Btw, też jej jakoś specjalnie nie śledzę, ale jej wypowiedzi były swego czasu cytowane praktycznie wszędzie i raczej nie dało się uniknąć poznania tej osobistości.

tacy ludzie też w pewnym momencie mogą nie wytrzymać
przez którą mogło się zradykalizować wiele osób, tym bardziej, że ona ma większe pole do popisu w mediach.


@PiccoloColo: Podobnie jak Terlikowski, teraz się nagle zrobił taki wyważony, współczujący i w ogóle, ale w 2015 roku brylował wraz z małżonką w wygadywaniu piramidalnych głupot na Twitterze - ile osób się dzięki niemu zradykalizowało? Nie wiem ale się domyślam.