Wpis z mikrobloga

No cóż, byłem tam 2 tygodnie temu i nie mogę powiedzieć, że konie wyglądały na zaniedbane lub że stajnie były w ruinie. Koni było bardzo dużo, były piękne, lśniące a budynki dobrze utrzymane. Większość koni było na różnych wybiegach (bardzo duże tereny). Nie mogę się wypowiedzieć na temat stanu boksów, gdyż nie mogliśmy wchodzić do środka stajni. Natomiast widziałem setki zeskładowanych bel siana także nie sądzę by im go brakowało. Załączam zdjęcie
Pobierz
źródło: comment_1627203039boyXVZA59OqrLfJ5o4iIwU.jpg
Otóż, to to na co patrzycie, to słynna stadnina koni w Janowie Podlaskim, a w zasadzie to drzwi wejściowe do tejże..drzwi obecnie zabite płytą OSB.


@Armo11: Ale to nie wejście do stadniny tylko jeden z budynków przy stadninie, z tego co pamiętam to ten budynek to hala do ujeżdżania i jednocześnie miejsce w którym jest prowadzona aukcja.
@burzka: na materiale z TVN widać że konie są zdrowe a ten obornik w boksach to z kilku dni, widać że był czysty bo prawie sama słoma. Sieją zamęt a ludzie im wierzą bo po prostu się nie znają i jak im się powie że koń na zdjęciu jest chory i w szopie jest syf to w to uwierzą. Kolego a jak tam wszedłeś? Tam można od tak sobie wejść i
@Armo11: Wygląda na zabrane do remontu. Ta stadnina została doprowadzona do ruiny przez poprzedni rząd. Byłam w niej, kiedy rządziło PO i nawet koni nie myli. Śmierdzące, brudne konie, którymi nikt się nie interesował. Mogłabym otruć wszystkie jak leci, bo na bramie nawet nie było ochrony. Jeździłam sobie po niej z partnerem na rowerach parę godzin i nikt nawet nie spytał, kim jesteśmy. Mogliśmy wchodzić wszędzie, do boksów na upartego też.