Wpis z mikrobloga

Mam 7 letniego Opla Insignię, chciałbym kupić w leasingu BMW 3 albo Mercedesa C klasę. Nie chce mi się bawić w wystawianie Opla i sprzedawanie go po serwisach internetowych itp. Najchętniej zostawiłbym go w rozliczeniu. Czy u dealerów BMW/Mercedesa można zostawiać inne marki (ople, peugeoty itd.) w rozliczeniu przy zakupie nowego bmw / merola na leasing?

#motoryzacja #leasing #samochody
  • 8
@km00787: Pewnie można ale w takim salonie zazwyczaj dadzą Ci mniej niż gdybyś sprzedał prywatnie. Jak byś wystawił na samym olx tak z 2-3k taniej niż średnia to sprzedasz w jeden dzień a kasa ciagle lepsza
@km00787: Ja z kolei radzę Ci oddać do dealera, spokojnie przyjmą inna markę. To oczywiste, że dostaniesz mniej niż jakbyś sam sprzedawałem, ale te kilka tysięcy to nie jest warte nerwów i użerania się z robakami co za oszczędności życia chcą nowe auto od Ciebie i będą Ci dupę zawracać bo gdzieś masz drzwi porysowane na parkingu xd
@km00787: daj wcześniej na wycenę do dealera, zobacz ile zaproponuje, potarguj trochę. Jak nie będzie pasowało to wystaw na otomoto, jak nie pójdzie przez ten czas to zostaw u dealera :) wycena dealera pewnie jest ważna jakieś 30 dni, więc akurat czas jednego ogloszenia
@km00787: Poświęć godzinę na wystawienie na otomoto, będziesz do przodu o pare tysięcy względem tego co da Ci dealer czy komis... Teraz auta schodzą na pniu. Dosłownie tzn. w ciągu godziny ogłoszenia schodzą z portali jako sprzedane. Tylko musisz poprawnie opisać auto i porobić foty.