Wpis z mikrobloga

To już prawie 5 lat, odkąd wypokowe prawactwo zaczęło autystycznie piszczeć że karolak, w tym wpisie, racji nie posiada - nie będąc przy tym w stanie wyjaśnić dlaczego jej nie posiada.


@mnik1:
Ja nie rozumiem dlaczego się zamyka oczy na to, że kazirodztwo jest zakazane w głównej mierze kulturowo, a nie prawnie, bo państwo nie ma fizycznie możliwości nikomu do łóżka zajrzeć. Naturalną konsekwencją poluzowania obyczajów wydaje się być większa częstość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: Są organizmy które rozmnażają się bezpłciowo i potomkowie są klonami rodziców (pomijając losowe mutacje). Rozmnażanie bezpłciowe też powinno być nielegalne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gdyby do robienia czegoś były potrzebne zyski to nikt by nie pisał komentarzy w tym wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plusujemny:
Ale masz porównanie... Wysryw na Wykopie w porównaniu do ogromnego wielomiliardowego przedsięwzięcia na globalną skalę.
nawet nie przeczytałeś wpisu, który komentujesz, prawda?


@smyl:
Przeczytałem, nawet wielokrotnie, bo jak koroluk tym spamował na Wykopie to aktywnie próbowałem z nim podjąć dyskusję na ten temat. Że tak kulturalnie zapytam - do czego się #!$%@?? Bo trudno mi odgadnąć po tej zaczepce. Pisz do rzeczy.
@crest: Koroluk popiera depenalizację kazirodztwa z trzech (prawdopodobnie) powodów.
1. Seksował się z siorką, kuzynką, matką i chce zrzucić odpowiedzialność.
2. CHCE seksować się z matką, siorką, kuzynką bez ryzyka ostracyzmu
3. zakaz kazirodztwa to jeden z elementów starego, konserwatywnego, chrześcijańskiego prawa. Srokoluk to koleś którego nie interesuje kto ma rację. To fanatyk uwiązany nie w walkę o prawdę lecz w walkę o swoją ideologię. Srokoluk walczy z chrześcijaństwem z powodu