Wpis z mikrobloga

@crest: To już prawie 5 lat, odkąd wypokowe prawactwo zaczęło autystycznie piszczeć że karolak, w tym wpisie, racji nie posiada - nie będąc przy tym w stanie wyjaśnić dlaczego jej nie posiada.
  • Odpowiedz
@crest: No #!$%@? na maksa i nikt normalny w to się nie bawi. Pytanie jest głównie czy to powinno być penalizowane…tutaj rabini są podzieleni ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@crest post jest napisany w trollersko-prowokacyjnym tonie, ale jest podniesiony ważny temat, czyli karalność kazirodztwa.

Sensem obecnych przepisów jest ochrona zdrowia potencjalnych dzieci z tego związku, ale penalizuje ona relacje seksualne, gdzie taka możliwość nie istnieje. Jeżeli prawo karne rości sobie autorytet do niejako eugeniki, to powinno być konsekwentne i tak jak koroluk napisał, penalizować relacje między osobami ze schorzeniami wymienionymi w poście.
  • Odpowiedz
@crest czaję trochę o co temu wykopowi może chodzić po głowie ale według mnie Sweet Home Alabama jest symbolem totalnego #!$%@?, chociażby dlatego, że taka relacja nie ma żadnej przyszłości i ciężko prosić ludzi o akceptację czegoś takiego plus od kazirodztwa blisko do molestowania i pedofilii wewnątrz rodziny
  • Odpowiedz
  • 35
@mnik1 @Nihas @LebronAntetokounmpo uderz w stół, a obrońcy seksu z babcią już się odezwą (ʘʘ)
Skoro uważacie, że seks brata z siostrą jest normalny to tak się zastanawiam, co jeszcze uznacie za normalne - zoofilię, pedofilię?
Tylko nie mówcie o krzywdzeniu dzieci, bo babcia ma tyle samo rozumu co dziecko...
Zoofilia: przecież jak ktoś kocha bezgranicznie kozę, a ta koza kocha jego, dlaczego mielibyśmy zakazywać im tej miłości?
  • Odpowiedz
@crest: Zero argumentów, tak myślałem.

Zoofilia: przecież jak ktoś kocha bezgranicznie kozę, a ta koza kocha jego, dlaczego mielibyśmy zakazywać im tej miłości? To śmierdzi totalitaryzmem!


Koza nie może dać świadomej zgody, tak samo dziecko.
  • Odpowiedz
  • 4
@Nihas jak to nie może? Dlaczego dyskryminujesz kozy? Jesteś kozofobem? Dzisiaj biedne kozy, jutro babcia, potem geje? Tak się rodzi faszyzm i homofobia.
Czyli zero argumentów, tak jak myślałem.
  • Odpowiedz
@crest: karoluk ma nad tobą taką przewagę, że on argumentuje. W jego wizji świata poglądy nie mogą wynikać z dupy kangura, ale mają być efektem jakiegoś rodzaju inferencji.
Czego ciebie brak. U ciebie o tym czy zakazać kazirodztwa nie decyduje rozumowanie, lecz sieć skojarzeń, ostatecznie sprzężona z wydźwiękiem.
Kazirodztwo - nienormalne - złe
Tu nie ma rozumowania. Tu jest podążanie za skojarzeniami
  • Odpowiedz
  • 5
@Nihas mocne słowa jak na bordowego neuropka, ale którego seksik z babcią, mama, tatą to są to wspaniałe i wzruszające przykłady miłości bez granic.
Nie ma miejsca tutaj na faszyzm inataki ad persona, papa.
  • Odpowiedz
Skoro uważacie, że seks brata z siostrą jest normalny to tak się zastanawiam


@crest: Normalne nie jest udzielanie się na wykopie, a jakoś tego nie karzemy?

zoofilię, pedofilię


Różnica między tym a kazirodztwem jest dość prosta. W tych dwóch przypadkach, jedna częśc strony nie jest do końca świadoma w czym bierze udział. A więc nie mogą się w pełni zgodzić na stosunek seksualny.
Przy kazirodztwie natomiast, dwie osoby dorosłe w pełni
  • Odpowiedz
@crest niewiele zrozumiałeś a jak już coś zrozumiałeś, zmanipulowaleś. Po pierwsze chodzi o zgodę. Jak 20 letni wnuczek wykorzysta babcię siłową, mamy do czynienia z gwałtem. Jak dziadek obmaca 10 letnią wnuczkę mamy do czynienia z pedofilią. Możnaby na przykład ostrzej kwalifikować pedofilię w rodzinie, bo rodzina jest komórką społeczną najsilniej opartą na zaufaniu.

Osobna kwalifikacja karna kazirodztwa ma jedynie dwa podłoża:
- ochrona potomstwa z takiego spółkowania (co jest cholernie dyskusyjne,
  • Odpowiedz
@crest: Nie wiem co jest smutniejsze, to że Koroluk obecnie przedstawiany jest jako autorytet Neuropy, to że jego wpis zaplusowały 466 osoby, czy to że nawet pod tym wpisem pojawiły się osoby broniące go komentarzami typu "udowodnij że nie ma racji."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
@crest: ogólnie rzecz ujmując, mnie osobiście kazirodztwo brzydzi, naprawdę. Nie wiem nawet, czy byłbym w stanie utrzymywać kontakt z kimś, na przykład rodzeństwem, o których wiem, że się ze sobą #!$%@?ą. Jednak, jest tu podniesiona kwestia karalności, a to jest całkowicie co innego i zgadzam się z tą częścią argumentacji koroluka, do której w ogóle się nie odniosłeś. Jeśli chcą, niech to robią, byle w pełni świadomie i byleby nie było
  • Odpowiedz