Wpis z mikrobloga

ile razy jeszcze ktoś ma Ci tłumaczyć różnice między pedofilią, a kazirodztwem, żebyś zrozumiał? 10, 20?


@Vender: różnica jest niewielka, a powolne poszerzanie opcji krocz do użytku może za te 20 lat spokojnie zdjąć uwagę z pedofilii

Ja jeszcze 15 lat temu nie widziałam tak często praktykowanej zoofilii jak w dzisiejszych czasach, a odwiedzam te same serwisy.
ja twierdzę że nie jest ok bo mogą w przyszłości chcieć dzieci i nic z tym nie zrobisz jeśli pozwolisz im się ruchać/mieć zwiazek.


@hansschrodinger: Nic z tym nie robimy już teraz bo nie ma zakazu związków jak i robienia dzieci. I wszystko gra gitara. Po co więc wymyślać więcej głupot?
@dingi_dong: uczepiłeś się tych zwiazków jprdl - jest zakaz ruchania się i dobrze.

W argumentacji korosruka jest dziura i dobrze o tym wiesz. Jeśli uważasz że takie zwiazki są moralnie dobre to w jaki sposób powstrzymasz ich przed robieniem upośledzonych dzieci? Powiesz im że to złe? A oni na to hui ci do tego, kochamy się i to jest najważniejsze.
@hansschrodinger: Jaka dziura?

Jeśli uważasz że takie zwiazki są moralnie dobre to w jaki sposób powstrzymasz ich przed robieniem upośledzonych dzieci


Przecież nie powstrzymujemy nikogo przed robieniem upośledzonych dzieci. Gdzie jest to w rozumowaniu koroluka?

Oczywiscie źle, że jest zakaz ruchania bo powtarzam - po co? Niby czemu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phyrexia: śmieszne obrazki nie sprawią, że twój brak jakichkolwiek argumentów zniknie. Nie zniknie - póki co koroluk ma rację, a ty nie jesteś w stanie w żaden sposób udowodnić, że nie ma.
@dingi_dong: czym się objawia racja i jak poznać kto ją ma? Jedna strona przyjmuje za aksjomat że coś powinno być zakazane, druga nie przyjmuje. Po czym poznać które stanowisko jest lepsze?
Rację mają fani rodzynek w serniku czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Koza nie może dać świadomej zgody, tak samo dziecko.

@Nihas: czyżby? A kto powiedział że dziecko nie może dać świadomej zgody? Albo np pies?
@LebronAntetokounmpo

post jest napisany w trollersko-prowokacyjnym tonie, ale jest podniesiony ważny temat, czyli karalność kazirodztwa.

Znowu wycięto z kontekstu. Dobrze, że lewak ma swoich lewackich tłumaczy jak ciebie, którzy wytłumaczą co miał na myśli lewak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smyl: ilu ludzi tyle opinii. Wolałbym mieć za sąsiadów grupę B, ale czy to co mi się podoba powinno być wyznacznikiem moralności? Czym się różni moralność od upodobań kulinarnych?
Jeśli można zmusić ludzi do umierania za innych (np. przez obowiązkowy pobór), to co może powstrzymać społeczeństwo przed zakazem jedzenia rodzynek (argumentując to w dobrej lub złej wierze np. "walką z otyłością bo mają za dużo cukru" albo "walką ze zmianami klimatu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smyl: a jakie jest uzasadnienie tego że nie powinno być karane? Brak szkód? Gdyby temat nie wywoływał bólu dupy to nie byłoby w tym wątku tylu komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)