Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
Kobiety na rosyjskim tinderku a na polskim to niebo a ziemia. W godzinę swipowania rosjanek rzadko kiedy trafiła mi się taka, którą przesunąłbym w lewo. Są zadbane i wiedzą jak się zaprezentować, nawet jeśli nie wyglądają jak modelki. W p0lsce trafiamy na puchate twarze i pogardliwe spojrzenia w stylu "no, czekam, rozbaw mnie". W rosji aż żal jest przesuwać w lewo, bo każda para wydaje się być interesującą przygodą.

I wiecie co jest najlepsze? One podejmują konwersację. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie musisz męczyć się jak z polką i motywować jej do tego żeby się rozkręciła (zwykle udaje się taki zabieg po wymianie kilkunastu wiadomości jeśli kobieta jest w miarę normalna). W rosji rozmowa toczy się sama, czujesz się tak jakby spokojnie kołysały cię morskie fale, a nie musiałbyś walczyć by utrzymać się na powierzchni.


#tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka
tindeRoman - Kobiety na rosyjskim tinderku a na polskim to niebo a ziemia. W godzinę ...

źródło: comment_16270215196oZ1d62pcBmwyPo6V6X4mQ.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
#!$%@? to nie kwestia narodowości, tylko osobowości.


@MaddieBaddie: jasne, że tak, ale niektóre kultury bardziej promują rozwiązłość seksualną niż inne. Właśnie m.in. niektóre narody byłego ZSRR to robią, jako spuścizna komunizmu. Stąd duża ilość ciąż (usuwanych) u nastolatek w Rosji i na Ukrainie, liczba aborcji bardzo wysoka, bodaj wychodzi średnio jedna na kobietę, HIV itd.
  • Odpowiedz
@tindeRoman: Powiem Ci pewną prawdę - w Rosji tinder od dawna służy do jawnego szukania sponsora albo klienta, a w Polsce jest jeszcze owijanie w bawełnę. Tak czy siak tindery i inne tego apki służą albo w niedalekiej przyszłości będą służyć do szukania klientów przez kobiety łatwych obyczajów.
  • Odpowiedz
Rosjanka bardziej dąży do bycia golsdigerem niż półka jako że pochodzi z gorszego kraju. Kocha rodzinę i chcę jej pomóc, więc jeśli masz hajs to każda Rosjanka Twoja. Ale jak nie masz hajsu to wierz mi że dla nich nie jesteś atrakcyjna partia.


@Achajos: Czyli zasadniczo klasyk jak w przypadku większości kobiet. Wygląd i kasa to dzisiaj wszystko. W sumie od zawsze. Nie ma się czemu dziwić.
  • Odpowiedz
  • 0
@mikelvo no tak musi mieć rezydenta. Ale o obywatelstwo, może podać dopiero po 3 latach od ślubu. Mówiła mi to moja żona za Tarnopola ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tindeRoman: tylko że na taką Rosjanke to byś musiał mieć dochody z 50 tysięcy miesięcznie i utrzymywać dom jak to w rosyjskiej kulturze to nie jest zwykłą Rosjanka , widać że dobrej rodziny
  • Odpowiedz
Tylko że na Rosjanke i ukrianke to musisz mieć pieniądze i traktować jak księżniczkę
Zupełnie inna kultura niż u nas
U nich jest kultura mocno na korzyść kobiet
  • Odpowiedz