Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
Kobiety na rosyjskim tinderku a na polskim to niebo a ziemia. W godzinę swipowania rosjanek rzadko kiedy trafiła mi się taka, którą przesunąłbym w lewo. Są zadbane i wiedzą jak się zaprezentować, nawet jeśli nie wyglądają jak modelki. W p0lsce trafiamy na puchate twarze i pogardliwe spojrzenia w stylu "no, czekam, rozbaw mnie". W rosji aż żal jest przesuwać w lewo, bo każda para wydaje się być interesującą przygodą.

I wiecie co jest najlepsze? One podejmują konwersację. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie musisz męczyć się jak z polką i motywować jej do tego żeby się rozkręciła (zwykle udaje się taki zabieg po wymianie kilkunastu wiadomości jeśli kobieta jest w miarę normalna). W rosji rozmowa toczy się sama, czujesz się tak jakby spokojnie kołysały cię morskie fale, a nie musiałbyś walczyć by utrzymać się na powierzchni.


#tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka
tindeRoman - Kobiety na rosyjskim tinderku a na polskim to niebo a ziemia. W godzinę ...

źródło: comment_16270215196oZ1d62pcBmwyPo6V6X4mQ.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
Usilne demonizowanie Polek też jest nie zrozumiałe, jak cię Rosjanki zaczną olewać to też zaczną być r0sjankami?


@maz00rskie_mleko: nie, bo to się nie zdarza... rosjanka powie wprost, że sorry, nie interesujesz jej i elo, albo cokolwiek innego, zrobi to taktownie i miło, nie poczujesz się jak gówno bo zmiesza cię z błotem jak p0lka

a p0lki każdego traktują jak gówno jak nie spełnia jej wyśrubowanych oczekiwań, rosjance, białorusince czy ukraince nawet
  • Odpowiedz
@MateuszWajchePrzeloz: ładne Polki mój drogi są na stanowiskach biurowych ( ͡~ ͜ʖ ͡°) te piękne Ukrainki też by się tam chętnie znalazły ale muszą swoje odbębnić na niższych szczeblach żeby podszkolić język. Koniec końców one w końcu znikną a zostaną takie jak ta z Płocka lub starsze czy bardziej masywne Panie, którym praca na magazynie nie straszna.
  • Odpowiedz
@tindeRoman Falę będą Cię kołysały dopóki Rosjanka będzie myślała, że jesteś bogolem. Jak odkryje, że jesteś polakiem cebulakiem biedakiem, to nagle przeistoczy się we #!$%@? Posejdona i wciągnie cie rozezlone morze jak mój stary harnasia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja bym tak nie idealizował od razu.

@tindeRoman: ale że je trzeba adorować to Ty wiedz. Im bardziej na wschód tym mocniej wkracza konserwatyzm pod postacią "chciałeś panią to rób na nią". Na wschodzie panie są bardziej "eteryczne" co ma swoje przełożenie na wymagania. Tam rzadziej znajdziesz kumpelę do pójścia na wino i blanta nad Wisłę. Ona będzie chciała więcej zwiedzać, poznawać, podróżować i być adorowaną. No i jako że większy
  • Odpowiedz
@tindeRoman: Akurat one przesuwają tak bo czekają na frajera, najlepiej takiego przegrywa który nigdy nie ruchał, bo takiego najłatwiej omamić. Dostanie karte poljaka, a jego kopnie w dupę bo już jej nie będzie potrzebny i sobie znajdzie jakiegoś Chada.
  • Odpowiedz
  • 1
Ciekawe ile z nich to prawdziwe konta a ile saszka robiący kasę na wysyłaniu nudesow z jakiegoś losowego profilu na onlyfans
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tindeRoman: dzięki UAM będzie więcej dziewczyn ze wschodu więc albo Polki zaczną się starać albo wschodnie koleżanki je tak samo wygryzą jak na studiach xdd
  • Odpowiedz
@tindeRoman: Masz konto Polaka czy Ruska? Jak Polaka to pamiętaj, że dla nich jesteś po pierwsze, biletem do Europy, po drugie tym samym co dla p0lki Niemiec.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Tylko wiesz że wysoki współczynnik feminizacji na wschód od Bugu nie wynika z nadmiaru młodych i pięknych kobiet, a z faktu że część starych babć pamiętających wojnę totalną na której poległa znaczną część mężczyzn nadal żyje a ci z powojennych pokoleń prowadzili niezdrowy tryb życia o wysokiej zawartości alkoholu? U nas współczynnik feminizacji też jest nominalnie na "korzystnym" poziomie, a tak naprawdę jest tragedia i strukturalny incelizm. W rzeczywistości w
  • Odpowiedz