Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie gastrojanusze w takim #poznan

"Kup u nas żarcie pls mamy ciężko po pandemii"

Chcesz zamówić cokolwiek i jeb kompilacja xD :

- min. zamówienie 40 PLN
- dowóz 8 PLN
- 80% dań w karcie 34 PLN a dowóz od 35 PLN
- cola 0.33 - 10 PLN

Nie no #!$%@? fantastycznie już lecę wspierać te wasze biznesy kiedy podrzędne bistro wymaga de facto #!$%@? u nich pięciu dych żeby zeżreć kurczaka w sosie xD

A potem "areczku ja 30 lat dokładam do tego interesu a ludzie tacy niewdzięczni"

Tfu

#januszex #januszebiznesu #jedzenie
  • 78
  • Odpowiedz
@abuk220: powiem Ci w okolicach 2017-2018 te serwisy to była petarda. Dowóz za free, minimalne kwoty niskie typu 15-20 PLN i żal było nie brać. Po pandemii natomiast grubo się #!$%@?ło. xD Zamiast oferować żarcie w rozsądnych cenach i odbijać sobie covida to janusze potroili ceny i wymogi dla dostaw, a za chwilę się zesrają, że brakuje klientów. xD
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: poznań jeśli chodzi o jedzenie z dowozem to jest #!$%@? tragedia. Taniej mnie wychodzi zapłacić taryfiarzowi za dowóz niż w większości lokali. 10 zł za 0,5 km + 1 zł za każde plastikowe opakowanie xD
  • Odpowiedz
jeśli zamawiasz przez portale typu pyszne.pl to spróbuj je ominąć i zamówić bezpośrednio bo ceny są czasem lepsze


@Zralok: rzadki widok, nie wiem jak z uberem ale pyszne.pl na pewno ma zapis w umówię który tego zabrania
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: ostatnio chciałem coś zamówić przez ubereats i niektóre knajpy miały wielkie info, że dostawa tylko 2zl. Myślę sobie, fajnie. Akurat okazało się, że knajpa, z której czesto zamawiam, też miała dostawę za 2zl. Dodaję rzeczy do koszyka, wchodzę w podsumowanie i co widzę? Dostawa 2zl. OPŁATA SERWISOWA 9ZL XD wcześniej dostawa kosztowała 6zl i nie było żadnych opłat, a teraz tak naprawdę płacę 11zl za dostawę xD

Więc #!$%@?
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja: i te ceny idą w górę coraz bardziej.

Zamawiałem często z jednej knajpy specjalizującej się w kuchni polskiej od +- 2 lat i z początku był dowóz 0 min. 20 PLN, potem min. 30 PLN. Po pandemii jest minimum 35 PLN i dowóz 8 PLN xD stwierdziłem, że mam #!$%@?.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zralok: no i jak Janusz przyleci w #!$%@? to możesz się cmoknąć w trąbę, a jak zamówisz przez pyszne i zamówienie nie dojedzie to zaraz jakiś rabacik albo możesz wystawić odpowiednią ocenę :)
  • Odpowiedz
@SiDi cena na pyszne może być podniesiona o 2zl jako za opanowanie i jednocześnie wg ich "gwarancji cenowej" nie może przekraczać więcej niż 10% ceny z kart chyba
  • Odpowiedz