Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie gastrojanusze w takim #poznan

"Kup u nas żarcie pls mamy ciężko po pandemii"

Chcesz zamówić cokolwiek i jeb kompilacja xD :

- min. zamówienie 40 PLN
- dowóz 8 PLN
- 80% dań w karcie 34 PLN a dowóz od 35 PLN
- cola 0.33 - 10 PLN

Nie no #!$%@? fantastycznie już lecę wspierać te wasze biznesy kiedy podrzędne bistro wymaga de facto #!$%@? u nich pięciu dych żeby zeżreć kurczaka w sosie xD

A potem "areczku ja 30 lat dokładam do tego interesu a ludzie tacy niewdzięczni"

Tfu

#januszex #januszebiznesu #jedzenie
  • 78
@CamusVevo jest jesscze super fair Zioapp - podobno nie kroją na prowizji. Raz zamówiłem u nich pizzę. Po godzinie dostałem sms, że jest odebrana, na infolinii nikt nic nie wie bo dostawca to pośrednik. Pół godziny później przybiegł do mnie jakiś spocony dzieciak z zimną pizzą i wcisnął mi 5 dych do ręki. Tak to można żyć xDD
@Zralok: Jest u mnie w okolicy pizzeria. Swoja droga zarabista ale bardzo droga. Dotychczas zamawialismy tam przez Lieferando (niem. wersje pyszne.pl), ale postanowilem je w przyszlosci pominac i zamowic bezposrednio. I doopa blada - wszedzie moze jest inaczej, ale akurat tam ceny maja identyczne. I znow nie przyjanuszuje, ech
@the_mondel_2: tak to prawda ceny dan i napojów musza być takie same ,ale możesz ustalić sobie różne minimum logistyczne i koszty dostaw w zależności od odległości od lokalu. Jest też prosty sposób żeby prowizję z 30% zbić do 13% ale na to nie każdy lokal może sobie pozwolić
@Zralok o tak poletzam... Znajdź stronę to czasem pierwszy wyczyn potem menu na tej stronie potem dowiedz się że nie masz flasha zainstalowanego żeby przejrzeć menu. Jak dogrzebiesz się do nuemru telefonu i chcesz coś konkretnego to baba stwierdza że musisz zamówić.na pyszne bo tak to nie wie czy sobie żartów nie robisz