Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie gastrojanusze w takim #poznan

"Kup u nas żarcie pls mamy ciężko po pandemii"

Chcesz zamówić cokolwiek i jeb kompilacja xD :

- min. zamówienie 40 PLN
- dowóz 8 PLN
- 80% dań w karcie 34 PLN a dowóz od 35 PLN
- cola 0.33 - 10 PLN

Nie no #!$%@? fantastycznie już lecę wspierać te wasze biznesy kiedy podrzędne bistro wymaga de facto #!$%@? u nich pięciu dych żeby zeżreć kurczaka w sosie xD

A potem "areczku ja 30 lat dokładam do tego interesu a ludzie tacy niewdzięczni"

Tfu

#januszex #januszebiznesu #jedzenie
  • 78
  • Odpowiedz
Jak sie zaczynala pandemia i bolt nie byl popularny to wiekszosc knajp miala darmowa dostawe i -30% a do tego dochodzily oferty lunchowe. Pamietam hit ktory udalo mi sie co najmniej z 5 razy zamowic. Bobby burger, menu lunchowe z burgerem frytkami i cola, przecenione z 22 zl na16 i do tego dobieralem jeszcze jakas przystawke za 4 zl przecenione z 6 bo byla minimalna kwota zamowienia 20 zl :D teraz jest
  • Odpowiedz
Tak samo miałem ja, chciałem być taki dobry i zamówiłem pizzę bezpośrednio zamiast przez pyszne, wyszło drożej xD
  • Odpowiedz
@cavird: @twoi_oyciec: @Zralok: wszędzie widzę polecenia omijania pyszne. W praktyce cena przeważnie jest taka sama albo gorsza, a w razie problemów nie ma wsparcia. Dużo można pyszne zarzucić, ale przynajmniej jak restauracja odwala maniane to starają się ich ustawić do pionu. Ostatnio stwierdziłem, że zamówię przez telefon żeby im prowizji nie zabrało: cena na stronie 25, cena pyszne 25, menu w lokalu na ścianie 24, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abuk220: powiem Ci w okolicach 2017-2018 te serwisy to była petarda. Dowóz za free, minimalne kwoty niskie typu 15-20 PLN i żal było nie brać. Po pandemii natomiast grubo się #!$%@?ło. xD Zamiast oferować żarcie w rozsądnych cenach i odbijać sobie covida to janusze potroili ceny i wymogi dla dostaw, a za chwilę się zesrają, że brakuje klientów. xD

@JanRouterTrzeci: Uber i transformacja pizzaportalu #!$%@?ło bo kiedyś było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanRouterTrzeci: jest w tym trochę prawdy, ale to już nawet nie jest wina portali. Mam koło siebie bardzo smaczny kebab, bo polski, czyli wersja ze świnią. Na początku, kiedy go odkryłem (2018) "korytko" z mięsem i frytkami zapiekane z serem kosztowało 18zł. Obecnie to 24zł+ 2zł dopłaty za mięso wieprzowe zamiast kurczaka. Przy zamówieniu na dwie osoby to jest 16zł w górę. Niestety chyba im to nie pomaga, bo widzę
  • Odpowiedz
@qwewsik: nie wejdą, nawet KFC się swego czasu wycofało z dostarczania do sporej częsci Łodzi, choć wcześniej teren ogarniali. Efekt jest taki, że w Łodzi możesz mieszkać niemal w centrum i nie dostaniesz KFC, a możesz mieszkać w jakimś podłodzkim zadupiu i ci dowiozą.
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci:

Panie, jeszcze zwróć uwagę na jakość tych... pyszności. Cena jak z kosmosu i jeszcze żebyś dostał coś dobrego - to nie. Gówno najgorszego sortu.

Zawsze lubiłem zjeść fast-fooda, dużego kebaba, burgera, dobrą zapiekankę, pizzę. Od roku? Ha - może 2 x zjadłem kebsa, a potem i tak żałowałem. Ceny oszalały, bieda w kraju więc ludzie ograniczyli spożywanie śmieciowego żarcia. Jeszcze teraz jak chyba ich biznesy opierają się na nowym, jednorazowym kliencie XDDD Te knajpy w okolicy ciągle nowe się otwierają, a chwilę później
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: Nie jest tak, że podczas lockdownów mieli żniwa bo ludzie przez neta więcej wydawali?


@UczesanyPedryl: To zależy kto

Knajpy które od zawsze bazowały na dostawach, w tym spora część pizzerii owszem. Ale knajpy ( w tym niektóre pizzerie) nastawione na działalność restauracyjną, traciły bardzo mocno.
Tak samo knajpy które bazowały na studentach, bardzo
  • Odpowiedz