Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie gastrojanusze w takim #poznan

"Kup u nas żarcie pls mamy ciężko po pandemii"

Chcesz zamówić cokolwiek i jeb kompilacja xD :

- min. zamówienie 40 PLN
- dowóz 8 PLN
- 80% dań w karcie 34 PLN a dowóz od 35 PLN
- cola 0.33 - 10 PLN

Nie no #!$%@? fantastycznie już lecę wspierać te wasze biznesy kiedy podrzędne bistro wymaga de facto #!$%@? u nich pięciu dych żeby zeżreć kurczaka w sosie xD

A potem "areczku ja 30 lat dokładam do tego interesu a ludzie tacy niewdzięczni"

Tfu

#januszex #januszebiznesu #jedzenie
  • 78
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: turbojanusz w moim mieście zamknął restauracje bo miał "dość walki z urzędami".

W komentarzach narzekanie, że można płacić tylko gotówką, kelner klientce mówił "sama pani rozumie w tych czasach".

Zamówiłem sam żarcie u nich przed zamknięciem, oczywiście bez paragonu i tylko gotóweczka xD
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: z tym dowozem to jest #!$%@? plaga, pamiętam jak zwykły kubełek z #kfc chciałem to wywaliło 34,99gr w dowozie od 35zł i #!$%@? za jeden grosz musiałem dokupić kukurydze za prawie 10zł xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zralok jak pytałem znajomego to w jego przypadku pyszne bierze 30% dlatego częste daje kodu rabatowe na własnej stronie

@cavird: Jak zwykle, janusze gastronomii w natarciu. Po co robić reklamę, ogarniać stronę, mieć własną obsługę klienta jak jest Glovo/pyszne/Uber które to agregują. Jednak jak już przychodzi do opłacenia tego to są złodziejami gdyż biorą 30% od gównianego placka wartego kilka złotych który wielki pizzerman sprzedaje za 30zł.

Ja mam w dupie kombinacje i użeranie się z reklamacjami u Janusza za kilka złotych różnicy jak mam apki z kuponami i zwrotami kosztów jak restauracja nie ogarnie zamówienia.
Z reszta to jest podobnie jak z tym złym allegro gdzie ceny są często takie same lub nawet niższe niż na stronie sklepu.
Podobny ból dupy też był o prowizje z płatności kartą i śmieszne limity u części. Jak nagle im sprzedaż spadła to się szybko oduczyli, że za wygodę, którą ktoś dla ciebie
  • Odpowiedz
Dużo można pyszne zarzucić, ale przynajmniej jak restauracja odwala maniane to starają się ich ustawić do pionu.


@CapaldiTheDoctor: Nie do końca. Pyszne zarabia też na utrzymywaniu opinii i komentarzy dot. lokali ;) Sporo #!$%@? tam działa od lat i z zadziwiająco wysokimi ocenami. Sporo negatywnych komentarzy spada.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Nigdy nie wierzyłem w komentarze na pyszne. Bardziej chodzi mi o sytuacje: pizza 35 cm przyjeżdża jako 30, bo tak. Zamawiając przez lokal można zapomnieć o normalnym załatwieniu sprawy, a w przypadku pyszne nagle da się zeobic zwrot / rabat cokolwiek.
  • Odpowiedz
@basalyk44: Dokładnie. Jeśli mieszkasz na Winogradach lub Jeżycach, zapomnij o dobrym żarciu. Kiedyś były spoko knajpy na Krasza i koło Ronda Solidarności.
Kraszkebab zamknięty, Fyrtla dawno nie ma, jakieś Kimchikeny na spróbę (słabe półprodukty), Zahir to shit - a to tylko jedna ulica xD
  • Odpowiedz
@Gigamesh: ta po #!$%@? w restauracji jesy tańsze xD
Jak zamawiasz to oni nie muszą opłacać lokalu, kelnera, zmywać talerzy, nic. Tylko kierowcę i seicento w LPG mają do opłacenia. A i tak jest #!$%@? drożej niż na miejscu xD
  • Odpowiedz