Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #neuropa
#konfederacja brawo konfederacja! Wstrzymać się od głosu w sprawie odwołania tego świra XD? Na prawde odpowiada wam, że mamy kretyna jako ministra edukacji? Serio czy słysząc jego wypowiedzi nie macie wrażenia , że ten typ jest chyba najgorszym możliwym człowiekiem na to stanowisko?
Pobierz gardzenarodowcami - #bekazprawakow #neuropa 
#konfederacja brawo konfederacja! Wstrz...
źródło: comment_162693687561kfKtweMtP3xJMmvSSiet.jpg
  • 23
Na prawde odpowiada wam, że mamy kretyna jako ministra edukacji?


@gardzenarodowcami: Nie odpowiada nam, że mamy kogokolwiek na stanowisku MEN.

A wstrzymanie się jest dość logiczne. Gość jeszcze nic nie zdążył zrobić oprócz gadania. Chociaż rzeczywiście, ja bym głosował za odwołaniem każdego możliwego MEN.
@gardzenarodowcami: Czyli Konfederacja nie poparła gównianie napisanego wniosku bez perspektyw co dalej, bez swojej propozycji na ministra, bez konstruktywnej dyskusji, bez nawet prób rozmawiania z Porozumieniem lub Solidarną Polską, a komuś to wadzi?

Aha xDDD

Jedyne wotum nieufności które ma sens to gdy przekonujemy do tego część PARTII RZĄDZĄCEJ, a nie robimy populistyczną pokazówkę.
@KochanekAdmina: A ja tylko przypominam że co ma piernik do wiatraka, Ordo Luris nie ma nic wspólnego z PiS, a wypominanie komuś z rodziny gdzie pracuje to już patologia (przecież nie pracuje w spółce skarbu państwa). Jeszcze napisz że Konfederacja jest za Rosją, bo brat Bosaka pracował w jakiejś prywatnej rosyjskiej firmie pożyczkowej czy jakoś tak xD
A ja tylko przypominam że co ma piernik do wiatraka,


@Back_Space: No to że fundamentalne katolickie organizacje są w rodzinach wpływowych konfederatów

Ordo Luris nie ma nic wspólnego z PiS


@Back_Space: Nie no oczywiście PiS, Bestia z Torunia i KUL nie współpracują razem xD To pomówienia że PiS realizuje ustawy ordo szuris i dba o dobre stosunki z Rydzykiem. Taki Czarnek z teczką ministrą to w ogóle nie ukłon w