Wpis z mikrobloga

Mieszkam ze swoim chłopakiem od roku, przeniósł się do Warszawy do mnie chciał tego sam nie namawiałam go na to. Niestety okazało się że mu się tu nie podoba, tęskni za swoją siostrą codziennie dzwonił do swojej mamy i mówił że tęskni za siostrą, ona za nim płakała jak wyjechał i ciągle go namawia żeby wrócił, żeby mnie rzucił, że jestem zła choć ja naprawdę się staram. Brakuje mu motoru i brakuje mu pieniędzy ( jak mieszkał z rodzicami to mógł sobie odłożyć) w tej pracy traktują go gorzej. Często powtarza że tam mial lepiej że tu się nie uśmiecha no i że tęskni za motorem i siostrą ( która mnie nienawidzi bo jest zazdrosna że zabrałam jej brata) ogólnie chyba jego cała rodzina mnie nienawidzi uważam że nie mają powodu bo ja go siłą tu nie zaciągnęłam i siłą tu nie trzymam. ja już nie wiem co robić, płaczę nie jem. Mówię mu zerwijmy bo po prostu mam dość a on ze nie bo niby kocha oczywiście i dalej będę musiała wysłuchiwać jak mu źle dalej będę oczerniana przez jego siostrzyczkę, czy powinnam zerwać? Ja już nie daje rady cały czas jestem oczerniana przez jego rodzinę i przecież nie trzymam go na smyczy.... Mówią tak jakbym trzymała go siłą.

#zwiazki #kiciochpyta #milosc
  • 173
@Sudice: zróbcie tak, siadacie na kanapę, wyciągacie kartkę, piszecie po jednej stronie plusy a po drugiej minusy i wpisujecie wszystko jak leci, co jest na plus co na minus, czasami jak człowiek sobie coś zapisze i zobaczy na trzeźwo to sam dojdzie do wniosku że czas coś zmienić, jeśli oboje się w tym nie odnajdujecie to po co to ciągnąc? po co żyć w takim toksycznym środowisku, gościu ewidentnie nie chce
@Sudice: Miałem podobną ex, co tydzień jeździła do domu bo mieliśmy 30km, na moje pozycję przeprowadzki do innego kraju/miasta nie bo będzie daleko od rodziny. Żałuję że tak długo tkwiłem w tym związku bo tak naprawdę jej nieodciętą pępowina była kulą u nogi. W sumie rozumiem że ktoś ma super dobre relacje za rodziną i tęskni, ale w pewnym wieku człowiek powinien żyć własnym życiem.
@SpaceMonkey: Ale bzdury, nie ma nic lepszego niż rodzina obok, sama mieszkam w Warszawie a moi rodzice pod Warszawą, nie wyobrażam sobie ich nie mieć tak blisko, jak mam dość miasta to jadę do nich do lasu gdzie czeka na mnie duży dom, las, basen i inne relaksujące rzeczy, zawsze mogę bobasa podrzucić na weekend żeby odsapnąć i pojechać gdzieś z chłopem. Ja to się dziwie, że ludzie teraz tak uciekają
@Sudice: toksyczna rodzina i nieumiejętność wyważenia faceta gdzie jest moment, aby nie wchodzili jemu na głowę to dobry powód na zakończenie związku.
Uwierz mi - ciągnęłam coś takiego 8 lat, a nawet w pewnym momencie sama zaczęłam wierzyć w to jaka jestem zła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tęskni za swoją siostrą codziennie dzwonił do swojej mamy i mówił że tęskni za siostrą, ona za nim płakała jak wyjechał i ciągle go namawia żeby wrócił, żeby mnie rzucił, że jestem zła


@Sudice: Ile lat ma Twój chłopak? 13?
Jego relacja z siostrą zakrawa o miłość kazirodczą, jeśli ona jest o niego zazdrosna i każe mu Cię rzucić i do niej wrócić. To nie jest normalne
@Lofi_Mrufka: To że ty sobie czegoś nie potrafisz wyobrazić nie jeszcze nie znaczy że coś jest bzdurą. Mam dobre relacje z rodzicami, zawsze mogłem na nich liczyć i nigdy nie traktowałem przeprowadzki jako ucieczki. Mieszkałem w wielu miejscach w PL, w kilku krajach, kilka razy wracałem do rodzinnego miasta. Dla mnie człowiek powinien żyć własnym życiem(powinien a nie musi bo ludzie są różni, pisałem to z mojej perspektywy). Ty masz odmienne